Sparta – K. Vary 4:5 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:0 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Pardubice – Motor ČB 6:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 5:4 (5:4 po s.n.) | Třinec – Liberec 3:4 (po pr.)
Litvínov – Mountfield HK 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 02.10.2022, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 7. kolo

Střely: 35 – 24 (19:38:28)

Domácí hokejisté naprosto ovládli dnešní utkání a uštědřili Českým Budějovicím debakl 6:1. Přitom po úvodní periodě bylo skóre vyrovnané, otevřel ho obránce Motoru Mikuláš Hovorka. Na jeho trefu reagoval v šesté minutě Robert Kousal a poté pálili jen Východočeši. Postupně mířili přesně Matej Paulovič, Tomáš Dvořák, Lukáš Radil a Patrik Poulíček. Za domácí se prosadilo šest různých střelců.

59:55

59:11
    A opět míří puk až za Strmeněm, vypadá to, že výsledkem 6:1 také utkání skončí.

58:46
    Hokejisté Českých Budějovic se nemůžou usadit v útočném pásmu.

58:21
    Paulovič poslal puk až za branku Strmeně, takže to musí hosté zkusit znovu z vlastní třetiny.

57:55
    Na trestnou lavici zamíří Rákos (PCE) za podrážení.

57:35
    Strmeň si nyní v krátkém sledu připsal další dva zákroky a nyní míří z branky pryč, protože domácí se provinili faulem.

57:00
    Domácí fanoušci si závěr utkání velmi užívají. Jejich oblíbenci pokračují v útočném snažení s cílem vstřelit branku číslo sedm.

56:37

55:42
    Paulovič pálil velmi tvrdě z levého kruhu, Strmeň musel jeho střelu vyrazit betonem.

55:16
    Dynamu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

54:37
    Máme tu vyloučení. Na dvě minuty míří na trestnou lavici Hovorka (CEB) za nedovolené bránění.

53:59
    Domácí pokračují v exhibičním tempu. Radil dostal přihrávku do odkryté klece, ale pik mu ujel, takže zakončit nemohl.

53:18
    Hosté dnes nemají ani chvilku klidu. Další střela na branku Motoru mířila z hole Vály. Obránce Pardubic byl vychytán brankářem.
    53:05 Patrik POULÍČEK - 6:1

53:05
    Dynamo právě vstřelilo branku! Evidentně není všem gólům konec. Na 6:1 zvyšuje po hezké individuální akci PATRIK POULÍČEK. Pardubický srdcař si projel útočným pásmem jako nůž máslem a zakončil přesně mimo dosah Strmeně – 6:1! Asistence: Jan Košťálek, Matej Paulovič.

52:32
    S blížícím se závěrem utkání přesto neodchází snaha hostů s výsledkem ještě něco udělat. Do zajímavé pozice se dostal Valský, jeho střelu z prostoru mezi kruhy vyrazil Will.

52:05
    Domácí nyní naprosto ovládají hru, poklidně kombinují ve vlastní třetině i ve středním pásmu a nikam nespěchají. Užívají si přitom pořádných ovací více než osmi tisícovky fanoušků.

51:12
    Zakázané uvolnění Pardubic.

50:30
    Matýs s Urbanem svedli úspěšný souboj o puk v útočné třetině a byl z toho zase pořádný závar. Po přihrávce mezi kruhy zakončoval nebezpečně Dvořák. Strmeň tentokrát i se štěstím neinkasoval.

49:44
    Útočnou třetinou se probíjel Poulíček. Jeho kličkovaná skončila tak, že Strmeň kotouč přikryl rukavicí.

49:30
    Nejde to a nejde. Z pravého kruhu střílel pod břevno Pech, z dobré pozice však trefil pouze připraveného Willa.

48:57
    Stadion Pardubic vybuchl v další extázi. Po střele Dvořáka od modré čáry se ale zavlnila pouze boční síť.

48:16
    Další krásná akce Pardubic. Zohorna oslovil Radila, který předkládal před prázdnou branku Ciencialovi, k němu ale kotouč nedorazil. Defenzíva Českých Budějovic nyní zafungovala na výbornou.

47:25
    Utkání pokračuje ve vysokém tempu, byť nyní bylo pro ofsajd Českých Budějovic přerušeno. Vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu za stavu 5:1 pro domácí Pardubice.

46:15
    Paulovič teď pořádně prohnal Marcela, který ale před pardubickým útočníkem dokázal odpálit puk a zamezil tak samostatnému úniku slovenského útočníka.
    45:21 Lukáš RADIL - 5:1

45:21
    Dynamo právě vstřelilo branku! Tohle je demolice, Pardubice skórují popáté. Kousal dobruslil puk v útočném pásmu, přihrál před branku, kde se dokázal prosadit LUKÁŠ RADIL přesnou střelou pod horní tyč – 5:1! Asistence: Robert Kousal.

44:54
    První formace Pardubic se dostala opět do útočného pásma, ale akci v exhibičním tempu přehrála.

44:32
    Pardubicím je odpískáno zakázané uvolnění.

43:22
    Strmeň je opět v permanenci. Nyní musel brankář Českých Budějovic skrýt do lapačky střelu Říčky. Dynamo vstoupilo do závěrečné třetiny ve velké aktivitě.

42:24
    Nebezpečnou střelou od modré čáry se prezentoval Dvořák. Obránce Pardubic pálil těsně vedle, takže brankář Motoru nemusel zasahovat. Na druhé straně si zákrok připsal Will po ráně z levého kruhu.

41:56
    Do útočného pásma se dostal s kotoučem na holi Urban. Talentovaný útočník Pardubic zakončoval z velké vzdálenosti mezi betony Strmeně. Ten včas zaklapl a puk vyrazil.

41:03
    Hokejisté Českých Budějovic neházejí flintu do žita, stále se snaží útočit. Teď ovšem nepřešli do útočného pásma podle pravidel.
    40:43 Tomáš ZOHORNA - 4:1

40:43
    Dynamo právě vstřelilo branku! A máme tu další trefu. Zkraje třetí třetiny se prosazuje TOMÁŠ ZOHORNA. Nejlepší střelec Pardubic mířil přesně z pravého kruhu, Strmeň poprvé inkasuje – 4:1! Asistence: Lukáš Radil, Robert Kousal.

40:39
    Koláček nahodil puk do útočného pásma, kde o něj ovšem hokejisté Motoru přišli. Domácí míří do útoku.

40:01

Střely: 22 – 19 (13 – 9 v této třetině)

Prostřední část měli v režii domácí hokejisté. Těm se sice nepodařilo využít přesilovou hru zkraje druhé třetiny, ale to je nyní rozhodně mrzet nemusí. Do zajímavé příležitosti se jako první prodral Paulovič, dvojnásobnou dorážku ale neproměnil. Skóre se posunulo ve 28. minutě a byl to právě slovenský útočník Matej Paulovič, kdo poněkud překvapivou, ale svižnou střelou překonal Hrachovinu na vzdálenější tyč z pravého kruhu. Již o minutu později navázal na svého spoluhráče střelou od modré čáry Tomáš Dvořák. Po této trefě Hrachovina opustil klec Motoru, místo přepustil Strmeňovi. I ten byl v pořádné permanenci, ale do konce třetiny neinkasoval.

40:00

39:40
    Další zákrok Willa po střele z pravého kruhu. Brankář Pardubic na pokus soupeře bezpečně viděl.

39:03
    Se závěrem třetiny se pořádně víří emoce. V souboji byli před brankou vzájemně agresivní Dvořák a Doležal. Rozhodčí nakonec situaci neposoudili jako faul, ale hru vykázali do středního pásma.

38:24
    Rozhodčí si nyní nevšimli zákroku do obličeje Ciencialy, který ihned zahodil hokejku i rukavice a s bolestivou grimasou rychle mířil na střídačku. Diváci mu to ohlušujícím pískotem připomínají. Mezitím pálil nebezpečně Karabáček, jeho pokus zlikvidoval lapačkou Will.

37:43
    Dynamo si nyní vytvořilo drtivý tlak v útočném pásmu, který zakončoval skvělou střelou Cienciala. Z levého kruhu mířil pod horní tyčku, ale Strmeň byl proti a kotouč chytil.

36:42
    Pech přihrával přes celé pásmo na pravý kruh, odkud Gulaš trefil pouze bránícího hráče. Svou sbírku šesti branek v dosavadním ročníku tak zatím nenavýšil.

36:04
    Po překonání útočného pásma pálil z levého kruhu na Strmeně Matýs. Útočník pardubického Dynama střílel přímo doprostřed, brankář Motoru pokusil chytil.

34:36
    Nyní nebezpečně nahazoval od modré čáry Vráblík, skóre se však nemění. Obránce Jihočechů trefil přímo gólmana Dynama.

34:22
    Dvě akce v krátkém sledu. Nejprve dostal puk na hranici levého kruhu Košťálek, jehož střelu schytal jeden z bránících hráčů. Poté se hra přenesla do pásma Pardubic, kde ovšem Gulaš ztroskotal na skvělém Willovi.

33:10
    Pech si najel do útočného pásma, odkud z pravého kruhu nepříjemně prověřil Willa. Brankář Pardubic puk dokázal vykopnout betonem.

32:57
    Zakázané uvolnění Motoru. Vhazovat se bude v obranném pásmu hokejistů z jižních Čech.

32:41
    Domácí uklidnili hru nahozením puku za branku soupeře a míří střídat.

31:59
    Štencel dostal puk ve vlastní třetině do hlediště. Vzrušení fanoušků Pardubic je ovšem zbytečné, kotouč se otřel o plexisklo. Vylučovat se nebude.

31:41

31:30
    Zvýšit vedení Pardubic mohl v početní výhodě Košťálek. Ofenzivní zadák Dynama však dvakrát z levého kruhu Hrachovinu překonat nedokázal.

30:54
    A znovu musí pomoci Will svým spoluhráčům s rozehrávkou útočné akce.

30:20
    Hostům se povedlo vyhodit puk až k brankáři Dynama, takže se pro tuto chvilku osvobozují ze sevření Dynama.

29:41
    Pro hosty katastrofální druhá třetina nekončí, nyní míří na trestnou lavici Doležal (CEB) za nedovolené bránění.

28:40
    Střídání v týmu Motor České Budějovice:
    ze hřiště odchází Dominik Hrachovina, přichází Jan Strmeň.
    28:40 Tomáš DVOŘÁK - 3:1

28:40
    Dynamo právě vstřelilo branku! Netrvalo to dlouho a skóre se opět mění. Do dvoubrankového vedení poslal Pardubice TOMÁŠ DVOŘÁK, jehož nahození od modré čáry zapadlo až za překvapeného Hrachovinu – 3:1! Asistence: Robert Kousal.

28:12
    Teď to byl Zohorna, kdo měl na hokejce třetí branku Pardubic. Z prostoru mezi kruhy pálil na stejnou stranu jako Paulovič, bohužel pro domácí minul.

27:48
    Dynamo i po vstřelené brance pokračuje v aktivní hře a České Budějovice se musí zase bránit.
    27:09 Matej PAULOVIČ - 2:1

27:09
    Dynamo právě vstřelilo branku! Domácí právě otáčejí utkání. MATEJ PAULOVIČ si ze středního pásma najel do toho útočného a svižnou střelou z pravého kruhu na vzdálenější šanci překonal brankáře Motoru – 2:1! Asistence: Patrik Poulíček.

26:59
    Po vhazování střílel z pravého kruhu Hanzl, ale Will na jeho pokus viděl a bez problémů si zapsal zákrok.

26:42
    Z následného brejku Motoru se nic nebezpečného pro klec Dynama neurodilo. Pardubice se posléze provinily zakázaným uvolněním.

26:11
    Zajímavou střelu Dvořáka dokázal Hrachovina betonem vyrazit do rohu kluziště.

25:46
    Jeden z hráčů Pardubic nyní s kotoučem přejel před branku, kde vznikla pořádná skrumáž. Rozhodčí hru přerušili, další zákrok Hrachoviny.

25:32
    Zohorna nahodil puk do útočného pásma, kde jej za brankou přebral Vráblík. Tomu se nepodařilo vyhodit, domácí tak mohou kombinovat.

24:54
    Po dalším zákroku Hrachoviny se puk dostal do ochranné sítě.

24:10
    V obrovské šanci se objevil Paulovič. Útočník Dynama vybojoval v rohu puk, sjel si před branku a pálil, ale Hrachovina kotouč vyrazil. Následně se ještě slovenský forvard dostal ke dvěma dorážkám, které opět gólman Motoru pokryl!

23:43
    A další střela od modré čáry, teď už musel brankář Motoru skrýt kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude po jeho pravici.

23:39
    Dvořákova střela od modré čáry na Hrachovinu nemířila a o chvilku později v souboji hráčů s číslem 77 ztratil ten pardubický puk.

22:54

22:16
    Další vyhození českobudějovického týmu. Pardubicím se vůbec nedaří dostat do útočného pásma, natož tam kombinovat.

21:44
    Hosté nyní soupeři přidělali pár vrásek. Hanzl vybojoval puk v útočném pásmu a ohrozil z levého kruhu Willa. Brankář Dynama poté proti stejnému útočníkovi uspěl i o několik vteřin později.

21:32
    Velmi zajímavě to nyní provedl Valský, zachytil dlouhé vyhození a už mířil opět sám na brankáře. Rozhodčí jej však zastavili, protože útočník Motoru byl v těsném ofsajdu.

21:06
    Domácí v plném počtu. Pardubice hrají zkrácenou přesilovou hru.

20:54
    A máme tu další vyloučení, tentokrát pro hosty. Na dvě minuty za hru vysokou holí míří na trestnou lavici Gulaš (CEB).

20:27
    Z levého kruhu pálil Pech. Lídr českobudějovické ofenzívy ovšem trefil prvního blokujícího protihráče.

20:01

Za několik málo okamžiků začne druhá třetina. Na jejím začátku budou ještě minutu a šest sekund hrát domácí v oslabení, pokud tedy hosté početní výhodu nevyužijí.

Střely: 10 – 10

Máme za sebou úvodní třetinu, která nabídla velmi zajímavý hokej. Rychle se do vedení dostali hosté, když se již ve 2. minutě šťastnou trefou po teči soupeře prosadil obránce Mikuláš Hovorka. Na vyrovnání se nečekalo dlouho, v 6. minutě dorazil střelu z pravého kruhu za bezmocného Hrachovinu Robert Kousal. Pardubice měly posléze více ze hry, dokázaly přehrát hosty v jejich pásmu, ale brankáře podruhé nepřekonaly. V závěru se hra vyrovnala a dokonce zahrozili i hosté. Valský se však v samostatném úniku prosadit nedokázal, neboť jej Will vychytal. Do kabin se tak jde za nerozhodného stavu 1:1.

20:00

19:43
    Domácím se daří bránit tak, že se Motor ještě nedostal k žádné střele ve své přesilové hře.

19:06
    Dynamo jde do čtyř. Poulíček (PCE) se provinil zdržováním hry během vhazování.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny, vhazuje se v obranném pásmu Pardubic po zakázaném uvolnění. Zdá se, že domácí ke konci periody vypadli z tempa.

18:22
    Nyní se fantasticky předvedl Will. Valský se dostal do samostatného úniku, který se snažil vyřešit kličkou. Brankář Pardubic mu na lep neskočil a nechal v cestě puku beton. Skvělý zákrok.

17:29
    Dvořák u střídaček tvrdě dohrál Hovorku, tím akce Motoru končí.

16:41
    Pardubice se opět dostaly do útočného pásma, ale autor jediné trefy Motoru dokázal puk vyhodit. Nyní s kotoučem na hokejkách operují u soupeře hosté.

16:16
    Snaha o překonání útočného pásma skončila pro hokejisty z jižních Čech ofsajdem.

15:31
    Obranu hostů dostal nyní pod tlak Paulovič, který tvrdě pálil z pravé strany. Neuspěl. Následně útočník Dynama dojel puk a přihrával mezi kruhy, odkud střílel i Poulíček. Ani jemu se nepovedlo pohnout s aktuálním stavem, který je pořád 1:1.

14:19
    Další zákrok brankáře Motoru. Proti němu tentokrát neuspěl z levého kruhu Adam Musil.

14:12
    Rychlá akce po vhazování. Dynamo ho v útočném pásmu vyhrálo, kotouč získal Paulovič a rychle prověřil Hrachovinu. Brankář Motoru byl pozorný a puk chytil.

14:07
    Říčka se snažil prodrat z levého kruhu před branku, kde ho ovšem výstavním hitem zastavil obránce Marcel. Kotouč poté přikryl Hrachovina, po jeho pravé ruce se bude vhazovat.

13:57

13:33
    A opět míří kotouč až za branku Pardubic a z přesilovky nezbývá ani minuta.

12:54
    Paulovičovu dělovku z levé strany dokázal brankář Českých Budějovic vyrazit jen před sebe, kde ovšem dvakrát neuspěl Tomáš Zohorna. Gólman Motoru nyní svůj tým drží.

12:28
    Bindulis nekompromisně poslal puk přes všechny čáry a osvobodil Motor ze souvislého tlaku Dynama.

11:57
    Říčka z levého kruhu vystřelil, Hrachovina jeho pokus vyrazil a zakončující útočník Pardubic byl zahákován. Na trestnou lavici míří Tomeček (CEB).

11:33
    Po delší době se ke střele dostal také někdo z Českých Budějovic. Doležalův pokus z pravého kruhu ale na branku nemířil.

09:36
    První útočná formace Dynama zase zmáčkla soupeře v jeho obranném pásmu, Hrachovina přesto zasahovat nemusel. Pardubice pokračují v útočném pásmu.

09:05
    Na druhé straně předvedl parádní sólo v útočném pásmu Musil. Útočník Dynama se zbavil dvou beků a poté z pravého kruhu přihrával před branku, kde ovšem Říčka nezpracoval.

08:10
    Karabáček nyní mířil se svým kolegou v úniku dvou na jednoho, bohužel pro hosty byla jeho přihrávka nepřesná, takže se dvojice Motoru do zakončení nedostala.

07:26
    Po vhazování se k puku za brankou Motoru dostal Kousal, zadovkou se snažil efektivně najít někoho ze spoluhráčů před brankou, ale tam byl pouze bek Motoru. Zaútočit mohou hosté.

07:03
    Košťálek si nyní při přechodu do útoku nepohlídal vracejícího se spoluhráče z útočného pásma, takže je zase přerušeno.

06:34
    Po vyrovnání nám pokračuje aktivní hra od obou celků, nyní se znovu dostali hosté do ofsajdu. Po nich zase domácí k zakázanému uvolnění. Vhazovat se tedy bude před Willem.
    05:30 Robert KOUSAL - 1:1

05:30
    Dynamo právě vstřelilo branku! V Pardubicích je vyrovnáno! Po vítězném vhazování se puk dostal na pravý kruh, odkud měl prostor ke střele Zohorna. Jeho pokus ještě dokázal Hrachovina i s pomocí tyče vyrazit, nicméně ROBERT KOUSAL byl s dorážkou do odkryté klece přesný – 1:1! Asistence: Tomáš Zohorna, Tomáš Dvořák.

05:16

05:07
    Další pokus od modré čáry, tentokrát z hole Šedivého. Will betonem vyráží kotouč do ochranné sítě.

05:02
    Po krátkém zámku Motoru se ke střele od modré čáry dostal Vráblík, nicméně na branku Pardubic nemířila. někde mezi kruhy zblokována.

04:12
    Motoru se nedaří dostat do útočného pásma, nyní je rozhodčí viděl v ofsajdu, takže se bude vhazovat ve středním pásmu. Z oslabení se ukrajují další vteřinky.

03:44
    Pardubice se v oslabení poprvé osvobozují, když kotouč míří až za brankářem Hrachovinou.

03:30
    Hostům se povedla první kombinace v jejich početní výhodě, střelu z mezikruží však dokázal Will vcelku snadno chytit lapačkou.

03:16
    A máme tu vcelku rychle první přesilovku. Zahrají si ji hosté, neboť za držení hole byl vyloučen Zohorna (PCE).

03:08
    Když to nejde kombinací, zkusili to domácí nahozením. To sebral za brankou Hrachovina a rychle rozehrál na své spoluhráče. Motor se snaží o rychlý přechod.

02:32
    Za vydatné podpory domácích se pokoušejí hokejisté Dynama o rychlou odpověď, zatím se jim však nedaří dostat do útočného pásma.
    01:42 Mikuláš HOVORKA - 0:1

01:42
    České Budějovice právě vstřelily branku! Hosté jdou velmi rychle do vedení a byl to opravdu šťastný gól. Po zmatku před brankou domácího celku se MIKULÁŠ HOVORKA dostal ke střele z pravého kruhu. Ta se mu sice moc nepovedla, ale kotouč se od jednoho z bránících hráčů odrazil za záda překvapeného brankáře Pardubic – 0:1! Bez asistence.

01:18
    Dzierkals zajímavě pronikal skrz střední pásmo až do toho útočného, proti přesile pardubických hráčů ale dlouho puk neudržel.

00:58
    Situace se opakuje. Vhazování v útočné třetině Motoru.

00:49
    Košťálek se pokoušel oslovit najíždějícího spoluhráče, ale bylo pískáno zakázané uvolnění. Vhazuje se v obranném pásmu Pardubic.

00:17
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, Vráblík rozehrával první akci, ale jeho nahození přebrali domácí beci. Pokračuje s kotoučem Dynamo.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – Čerešňák, D. Musil, Košťálek, T. Dvořák, Hrádek, Vála – Radil, Zohorna, R. Kousal – Cienciala, A. Musil, Říčka – Paulovič, Poulíček, Koffer – Matýs, Rákos, Urban – Rouha.
    Trenér: Radim Rulík

Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Vráblík, Štencel, Hovorka, Marcel, Kachyňa, Bindulis, Šedivý – Gulaš, Pech, Dzierkals – Valský, Hanzl, Strnad – Tomeček, Toman, Doležal – Karabáček, Koláček, Přikryl.
    Trenér: David Čermák

Rozhodčí: Jan Hribik, Tomáš Horák – David Klouček, Milan Kis.
    Prosadí se dnes Musil?

HC DYNAMO PARDUBICE
    Dynamo přes léto posílilo vydatně kádr a v úvodu ligového ročníku 2022/2023 si vede velmi slušně. V našlapané tabulce jsou Východočeši na druhé pozici, dokázali nasbírat 12 bodů při skóre 19:15. Ofenzíva týmu funguje, vždyť podle vstřelených branek jsou i v této statistice druzí za Vítkovicemi. Co je ale pardubickou překážkou? Velkým neúspěchem jsou prozatím speciální formace. Dynamo využilo pouze 13,6 % přesilových her a zapracovat musí i na úspěšnosti oslabení (71,43 %).

Nejproduktivnější hráči
    1. Tomáš Zohorna | 6 zápasů, 8 bodů (6+2)
    2. Robert Říčka | 6 zápasů, 5 bodů (2+3)
    3. Jan Košťálek | 6 zápasů, 5 bodů (1+4)
    4. Lukáš Radil | 6 zápasů, 5 bodů (0+5)
    5. Tomáš Hyka | 5 zápasů, 4 body (1+3)

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
    Jihočechům se prozatím povedlo po šesti duelech nastřádat do tabulky deset bodů při skóre 17:15. České Budějovice se mohou spolehnout na čtvrtý nejlepší útok v celé soutěži. Aby také ne, když hned dvakrát nadělili soupeři šestku. Na druhou stranu je třeba zmínit, že poslední výsledky nevypadají nejlépe. Motor prohrál vysoko v Mladé Boleslavi, posléze nestačil na Mountfield a naposledy ve svém prostředí padl i s Olomoucí.

2. Lukáš Pech | 6 zápasů, 9 bodů (1+8)
    3. Martin Hanzl | 6 zápasů, 6 bodů (4+2)
    4. Martins Dzierkals | 6 zápasů, 3 body (1+2)
    5. Petr Šenkeřík | 6 zápasů, 3 body (0+3)

Vítám vás z pardubické enteria areny, kde dnes HC Dynamo Pardubice od 17:00 hostí Motor České Budějovice.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 6. R. Kousal (Zohorna, T. Dvořák), 28. Paulovič (Poulíček), 29. T. Dvořák (R. Kousal), 41. Zohorna (Radil, R. Kousal), 46. Radil (R. Kousal), 54. Poulíček (Košťálek, Paulovič) – 2. Hovorka

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (29. Strmeň) – Vráblík, Štencel, Hovorka, Marcel, Kachyňa, Bindulis, Šedivý – Gulaš, Pech, Dzierkals – Valský, Hanzl, Strnad – Tomeček, Toman, Doležal – Karabáček, Koláček, Přikryl.

Rozhodčí: Jan Hribik, Tomáš Horák – David Klouček, Milan Kis