Teplice B – Jablonec B 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Žižkov 0:1 (kon.) | Hr. Králové B – Kolín 0:3 (kon.)
Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Brozany – Pardubice B 2:1 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:1 (1:1)
FK Pardubice B
Neděle 02.10.2022, 16:00 • Stadion SK Sokol Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště zase u přenosu na viděnou. (18:00:52)

Po první půli bylo skóre shodné 1:1. Do druhé části nastoupili aktivněji domácí, kteří si vytvořili spoustu brankových příležitostí. Radovat se Brozany šli až v 86. minutě, kdy propadlý centr Strady skončil v síti. Pardubice se v prvním poločase prezentovaly aktivně a byly více na míči. To už se nedá říct o poločase druhém, kdy balón měly na kopačkách velmi zřídka. Do útoku se dostávaly hlavně z protiútoků, a to v malém počtu hráčů. Po zhodnocení celého zápasu, a hlavně druhé půle, je vítězství pro domácí zasloužené.

90+4

90+3
    Obrana Brozan ubránila poslední nebezpečnou situaci a rozhodčí Melničuk již sahá po píšťalce.

90+3
    Poslední šance pro Pardubice vstřelit branku. Zahrávat budou standardní situaci z půlky půlky.

90+2
    A je to právě čerstvý Kasse, který teď s míčem pádí směrem k brance Pardubic. Jeho snažení skončilo v zámezí.

90+1
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Jindráček, přichází Kasse.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhé půli minimálně dvě minuty.

90
    ze hřiště odchází Výborný, přichází Miskovič.

89
    Pardubice jsou teď na míči a snaží se dostat k šestnáctce soupeře. Brozany pokusům dobře odolávají

87
    Úder do hlavy obdržel Strada od Šimka. Rozhodčí tento zákrok viděl a náležitě odpískal.
    86. STRADA - 2:1

86
    Brozany právě vstřelily branku! Prudký centr z levé strany vyslal do vápna MAREK STRADA. Jindráček ani další na míč nedosáhli a centr tak překvapivě skončil až za zády brankáře Volšíka.

84
    Nepřesné přihrávky na Pandulu se ihned zmocnili domácí obránci.

Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Vencl,
    ze hřiště odchází Štichauer, přichází Pandula.

81
    Střela Šimka z poza vápna pouze prověřila domácího Havránka.

80
    Samuel Šimek se nedaleko soupeřovy šestnáctky dožadoval faulu. Hlavní rozhodčí Melničuk je však jiného názoru.