Slavia – Vsetín 2:1 (kon.) | Písek – Technika Brno 2:5 (kon.) | Chomutov – HK MD Šumperk 3:4 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Poruba 2011 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 02.10.2022, 14:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Liga juniorů • 7. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Z Edenu se s vámi loučím. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu. (16:03:48)

Utkání je za námi. Slavia díky obratu ve druhé třetině slaví vítězství. Ve třetí třetině si oba týmy vytvořily nějaké příležitosti, ale neskončila gólem. Slavia tak vítězí podruhé v řadě.

58:50
    Slavia vyhazuje kotouč za bránu Vsetína.

58:08
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Kluch – 2 min., hákování.

58:07
    Pittr má znovu kotouč v lapačce, stáhl si ho ze vzduchu.

57:18
    Janíček se už chtěl vytočit zpoza Pittrovy brány, jenže uklouzl a narazil do mantinelu. K puku se dostala Slavia.

56:51
    Melenovský vypálil z kruhu, Pittr ale puk chytil do lapačky.

56:16
    Vosmík tvrdě vypálil z kruhu, Tkadlec vyráží ramenem do rohu.

55:33
    Velká skrumáž před slávistickou brankou. Jurek pálil, ale úplně odkrytou bránu přestřelil!

54:21
    Slavii odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

53:30
    Tichý napálil břevno Tkadlecovy brány!

52:57
    Tkadlec má puk v lapačce a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

52:30
    Vosmík tvrdě pálil zleva. Tkadlec střelu vyrazil svou vyrážečkou.

52:29
    Icing Vsetína vrací hru před Tkadlece.

51:54
    O puk se hlásil Fibigr a dostal ho. Svou střelu ale následně poslal těsně vedle vsetínské branky.

51:22
    Kvasničkovu ránu z mezikruží raději přikryl Tkadlec pod lapačku.

51:00
    Z levé strany pálil tvrdě Melenovský, ale nastřelil pouze mantinel na protější straně.

50:34
    Mlčoch se dostal ke střele od modré. Pittr si ale puk našel a schoval ho mezi betony.

Mateo

Branky a nahrávky: 29. Curran (Strnad, Vosmík), 37. Vosmík (Strnad, Hron) – 14. Rigo (Melenovský, Hamřík)

HC Slavia Praha: Pittr (Hodic) – Kluch (C), Kulinič, Kříženecký, Hron, Dráb, Kubánek, Hrdlička (A) – Tichý (A), Skoupý, Štípek, Fibigr, Holaník, Jokl, Dobner, Kvasnička, Strnad, Vosmík, Šachl, Curran.
    Trenér: Vladimír Machulda

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Pavlíček) – Hamřík, Mojžíš, Zedek, Mošnička, Fojtík (C), Šedlbauer, Mlčoch – Heinrich, Budín, Janíček (A), Jurek, Stodůlka, Melenovský, Fencl, Rigo, Juráň.
    Trenér: Jan Dědek

Rozhodčí: Valda – Žídek, Kubas