Aalborg – Luleå 1:3 (kon.) | Ilves – Stavanger 4:1 (kon.) | Katowice – Fehérvár 2:4 (kon.)
Jukurit – Sparta cz 3:0 (kont.) | Rögle BK – Zürich 3:2 (po pr.) | Färjestad – Cracovia 5:1 (kon.)
Davos – Třinec cz 4:0 (kon.) | Belfast Giants – Skellefteå 2:4 (kon.) | Villach – Straubing 1:3 (kon.)
Grenoble – Frölunda 2:10 (kon.)
Rögle BK
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
ZSC Lions
Úterý 04.10.2022, 18:05 • Catena Arena (Ängelholm). • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (20:38:23)

V oslabení: 1 – 0

Dnešní zápas musel diváky bavit, nechyběly góly, souboje, emoce, drama, všechny tyto atributy dnes byly k vidění. Domácí se v první třetině ujali jednobrankového vedení, které mohlo být klidně vyšší, ve druhé části pak svůj náskok navýšili, ale v té třetí skóroval pouze protivník, který nejprve zhruba deset minut před koncem snížil a v předposlední minutě při hře bez gólmana srovnal. Na řadu tak přišlo prodloužení, které začalo poměrně opatrně, ale nakonec rozhodla hrubá chyba v rozehrávce švýcarského mančaftu, po které švédský celek rozhodl o tom, že uhájí první místo ve skupině.

61:35 Stal LYRENÄS - 3:2

61:35
    Tým Rögle BK právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, domácí z první střely v prodloužení rozhodující o tom, že druhý bod zůstane na severu Evropy. Po velice špatné rozehrávce Zürichu se puku ujal OSKAR STAL LYRENÄS, najel si až před brankáře a zblízka jej překonal střelou mezi betony. Ironií osudu je, že hostům akorát začala přesilovka, z které tak už nebude nic.
    Bez asistence.

61:24
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale ani jeden z brankářů ještě nezasahoval.

60:55
    Hosté dlouho drželi puk v útočném pásmu, ale vystřelit se jim nepovedlo.

60:10
    Prodloužení trvá pět minut a hraje se 3/3.