Modré Krídla – Dubnica 0:2 (kon.) | Vlci Žilina – Topoľčany 1:0 (kon.) | Martin – Trnava 4:3 (2:0 po s.n.)
Žiar nad Hronom – Levice 2:3 (po pr.) | Brezno – Pov. Bystrica 1:5 (kon.) | Humenné – Skalica 3:2 (po pr.)
DOXXbet Vlci Žilina
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Topoľčany
sk Středa 05.10.2022, 17:301. liga (SR) • 4. kolo

Máme za sebou zaujímavý zápas v ktorom sme videli len jeden gól. Padol až v tretej tretine a dal ho domáci hokejista David Hájnik. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný zbytok večera. (19:38:11)

59:35
    Domáci držia hostí na dištanc.

59:00
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

57:48
    Matej Macek sa rútil sám na Kompasa, ale hosťujúci golman vytiahol parádny zákrok a drží ešte šancu pre svoje mužstvo.

57:34
    Domáci sú stále v útoku e nepúšťajú súpera do záverečného tlaku.

56:17
    Ružička strieľal od modrej čiary, ale Kompas opäť chytá a prerušuje hru.

55:35
    Ručkay to dobre nahadzoval pred bránu, ale domáci obráncovia puk vyhodili z pásma.

55:03
    Petr Šidlík si pekne zbehol a dostal prihrávku medzi kruhy, strieľal z prvej, ale Kompas jeho strelu chytil a prerušil hru.

54:09
    Jakubík dobre forčekoval Laurenčíka, ale o puk prišiel. Hostia vyrážajú dopredu.

52:11
    Domáci sú stále aktívni a idú za gólom, ktorý by asi rozhodol tento zápas.

50:30
    Domáci sa ubránili a sú v plnom počte.

50:09
    Hostia neudržali puk v pásme a tak strácajú dôležité sekundy v presilovke.

49:31
    Ručkay strieľal z kruhov, ale opäť výborný Tomek podržal svoje mužstvo.

48:56
    Tomčák strieľal od modrej čiary, ale jeho pokus Tomek vyrazil. Hostia zostávajú v pásme.

48:30
    Vylúčenie v tíme Žilina. Marko Halan dostáva 2 minúty za sekanie.

47:21
    Hájnik opäť v šanci, ale jeho nenápadnú strelu Kompas vyrazil.

46:58
    Domáci pokračujú v tlaku. Tibenský nahadzova pred bránu, kde chcel puk tešovať Hovorka, ale hostia ho pokryli.

45:24
    Vlci Žilina dali gól! Strelcom gólu je DAVID HAJNÍK! Domáci si vytvorili tlak. Nahálka strieľal, jeho pokus bol zblokovaný, následne strieľal Lopušan jeho pokus Kompas vyrazil, ale na strelu Davida Hájnika už nemal nárok. Asistencie: Lopušan, Nahálka

44:59
    Opäť na ľade prvý útok domácich a už to horí pred Kompasom. Macek hľadel Mráza, ale hostia prerušili akciu vyhodením puku cez všetky čiary.

43:34
    Šándor sa dostal do úniku, ale Tomek s jeho strelou nemal problém.

42:56
    Prvý útok domácich je veľmi nebezpečný. Na konci akcie bol Koyš, ktorý švihom letel len do lapačky Kompasa.

42:18
    Domáci sa u bránili a sú v plnom počte.

41:25
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary. Hostia musia začať akciu od svojej brány.

41:02
    Domáci sa výborne bránia a hrá sa v tretine Topoľčian.

40:18
    Vylúčenie v tíme Žilina. Petr Šidlík dostáva 2 minúty za hákovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu zápasu a ani v nej sme nevideli gól. Uvidíme či nám ho prinesie tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:48
    Horúce chvíle pred Tomekom. Ale domáci golman chytil šancu Šándora a aj Ručkaya.

39:26
    Pišoja strieľal hneď po buly, ale Kompas chytá.

39:00
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:31
    Jakubíkové zakončenie bekhendom nebolo presné. Domáci zostávajú pri puku.

37:56
    Marko Halama krásne našiel a vysunul Hovorku, ktorý sa ocitol sám pred Kompasom, ale opäť hosťujúci brankár puk chytá.

36:54
    Jakubík sa dostal do úniku, vystrelil, ale jeho strelu vyrazil Kompas mimo ľadovú plochu.

35:39
    Tomáš Tomek (Žilina) dostáva 2 minúty za nedovolené hranie hokejkou. Trest si odsedí Halama.

35:23
    Dve strely domácich. Najprv strieľaľ Rúžička a potom aj Mráz, ale obe strely chytá Kompas.

35:09
    Domáci sú usadení v pásme a kombinujú.

34:19
    Vylúčenie v tíme Topoľčian. Peter Šándor ide na trestnú lavicu za podrazenie.

34:02
    Pacala strieľal od modrej čiary. Koyš ju tečoval, ale Kompas chytá aj tento pokus.

33:11
    Zápas sa nám prehupol do druhej polovice a stále sme nevideli gól.

32:03
    Šandor vystrelil z ľavého kruhu, ale Tomek jeho pokus chytá.

31:29
    Sledujeme boj o každý centimeter ľadu. Nikto si nič nedaruje.

30:39
    Hostia sú teraz aktívnejší. Jarošova strela zblokovaná mimo hraciu plochu.

28:37
    Dosek nahadzoval puk pred bránu Tomeka na teč, ale Capay ho netrafil, Hostia bojujú o puk v útočnej tretine pri mantineli.

27:23
    Tibenský bol príliš rýchly a tak sa píska ofsajd.

26:55
    Hovorka sa dostal do prečíslenia s Halamom. Druhý menovaný strieľal, ale zakročil betónom brankár Kompas.

26:09
    Hostia začínajú svoj útok spoza svojej brány.

24:59
    Jaroš sa dostával z ľavej strany do šance, strieľal švihom, ale Tomek podržal mužstvo dobrý zákrokom.

24:16
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

23:42
    Hovorka zaviezol puk do pásma. Halama si puk vypýtal, strieľal z prvej, ale nemieril presne.

22:56
    Domáci nehrajú presilovku vôbec dobre. Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

22:16
    Vylúčenie v tíme hostí. Zdenko Sedlák dostáva 2 minúty za napadnutie.

22:06
    Domáci majú veľký tlak, bude sa vylučovať na strane hostí.

21:03
    Opäť Patrik Koyš strieľal z prvej strany, ale Kompas opäť chytá jeho pokus.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Máme za sebou prvú tretinu. Gól sme v nej nevideli, ale sledujeme rýchly a dobrý hokej. Domáci hokejisti boli aktívnejší aj nebezpečnejší, ale brankár Kompas chytá výborne. Uvidíme čo nám prinesie ďaľší priebeh.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:00
    Vybíral to vyskúšal z pravého kruhu, ale jeho strela letela mimo bránu.

18:50
    Veľmi pekná akcia hostí! Cápay unikol po ľavej strane, Bekhendom to dával pred bránu na Doseka, jeho strela však našla len pripraveného Tomeka.

17:11
    Hra je teraz rozháraná a sledujeme veľa nepresností. Icing hostí.

15:45
    Vlci sú nasťahovaní pred Kompasom. Koyš opäť strieľal z prvej, ale Kompas stále drží čisté konto.

14:56
    Veľý tlak domácich. Pišoja zakončil ich ťaženie bombou od modrej čiary, ale opäť zasiahol výborný Kompas.

14:23
    Nahálka hneď po buly vypálil na Kompasa, ale jeho strela bola zblokovaná. Domáci zostali pri puku.

13:56
    Koyš to šikovne skúšal žabkou na Kompasa, ale ten si puk postrážil a podržal ho. Hra je prerušená.

12:22
    Jaroš to dobre vyskúšal z kruhov, ale Tomek jeho pokus vyrazil. Hostia zatlačili domácich v ich tretine.

11:05
    Tibenský sa pekne zbavil protihráča pri mantineli, nahral Hovorkovi, ten strieľal z prvej, ale netrafil puk dobre. Pri puku hostia.

10:03
    Žilinčania zavreli súpera v tretine, ale k vážnejšiemu ohrozeniu brány sa nedostali.

09:09
    Sledujeme teraz viacero nepreností na jednej aj druhej strane.

08:55
    Domáci hokejisti začinajú ďaľšiu útočnú akciu spoza vlastnej brány.

07:27
    Marek Hovorka si počkal na prihrávku medzi kruhmi. Jeho strela letela však mimo bránu.

06:37
    Koyš sa predral so útočnej tretiny, nechal puk Brunovi Mrázovi, ktorý strelou švihom trafil tyč Kompasovej brány!

05:11
    Sledujeme svižný začiatok zápasu. Domáci hokejisti sú aktívnejší.

04:31
    Dobrá príležitosť Žilina. Spoza brány prihrával Tibenský na Halamu, ten z prvej vypálil, ale Kompas vytiahol dobrý zákrok.

03:56
    Patrik Koyš dostal prihrávku pred bránu, strieľal z prvej, ale jeho strela bola zblokovaná. Domáci zostávajú pri puku.

02:26
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke. Icing

01:32
    Závar pred domácou bránou. Tomek vyrazil strelu Doseka od modrej čiary, k dorážke sa dostával Šandor, ale domáca obrana si s ním poradila.

01:11
    Domáci sú nasťahovaní v útočnom pásme a bojujú o puk pri mantineli.

00:01
    Úvodné buly.pre hráčov z Topoľčian.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Hráči sú už na ľadovej ploche. Po zaznení štátnej hymny sa zápas začne.

Prajem pekný podvečer pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi Vlci Žilina a HC Topoľčany

Vlci Žilina
    Domáci hokejsti získali v doterajšom priebehu súťaže 5 bodov za 1 výhru v riadnom hracom čase, jednu prehru a jednu výhru po predĺžení. Hráči Žiliny majú opäť tie najvyššie ambície a určite dnes budú chcieť zvíťaziť za tri body.

Hostia z Topoľčian majú zatiaľ na svojom konte tri body za jedno víťazstvo a dve prehry. V poslednom zápase vyhrali v Brezne 1:0 a tak sa budú chcieť prezentovať dobrou obrannou hrou aj v Žiline, uvidíme či sa im to podarí.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.