Vítkovice – Poruba 6:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Motor ČB – Mountfield HK 5:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 2:5 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:5 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 2:3 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Přerov – Zlín 0:1 (kon.)
HK MD Šumperk – Třinec 2:1 (po pr.) | K. Vary – Hvězda Praha 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 06.10.2022, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina Střed

58:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    VOJTĚCH STEKLÝ přidává čtvrtou branku a zřejmě tím definitivně rozhoduje o třech bodech pro Mladou Boleslav – 2:4! Asistence: Matěj Vojáček a Rostislav Šilhavý.

55:05
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Tristan Konobelj – 2 min., podrážení.

40:31
    Vojtěch Steklý – 2 min., podrážení.

40:07
    Tak to bylo hodně rychlé a nečekané! Sedm vteřin po úvodním vhazování ve třetí třetině propadla za záda Antoše střela OSKARA LISLERA, který podruhé v dnešním zápase posílá hosty do vedení – 2:3! Asistence: Patrik Král.

34:17
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Petr Antoš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Milan Turena.

33:44
    Král – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk.

23:16
    Tom Kaštánek – 2 min., podrážení.

18:30
    Minutu a půl před první sirénou se Mladoboleslavští přece jen radují ze vstřelené branky! Tentokrát byl i brankář Antoš bezmocný, přesně zamířil ADAM MARTIN HLINSKÝ – 2:2! Asistence: Matěj Vojáček.

14:52
    Skóre se ale nemění! Brankář Antoš se nenechal rozhodit a samostatný nájezd hostujícího Vojtěcha Steklého chytá!

14:52
    Místo toho, aby se Dynamo pokusilo o třetí branku, bude se nyní bát. Teodor Vápeník nezachytil unikajícího hráče hostujícího týmu v oslabení, nakonec si pomohl hákování a bude z toho trestné střílení pro Boleslav!

13:26
    Další vyloučení na straně hostujícího týmu, podruhé v prvním dějství míří na trestnou lavici Oskar Lisler (MBL), který se tentokrát provinil sevření kotouče rukou.

10:45
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo rychlé, domácí dorostenci otáčí během 89 vteřin skóre ve svůj prospěch! Po rychlém ťukesu Vápeník s Lempachem se ujalo zakončení TOMÁŠE KAŠTÁNKA, který vstřelil druhou branku Dynama – 2:1! Asistence: Teodor Vápeník a Štěpán Lempach.

09:16
    Podařilo se! Brankář Kovář nedosáhl na zakončení ŠIMONA BARTONĚ, který tak v polovině první třetině srovnává stav utkání na 1:1! Asistence: Lukáš Korec a David Krčál.

08:18
    Oskar Lisler (MBL) je poslán za katr za vražení na hrazení. Podaří se domácím hokejistům vyrovnat v další početní výhodě?

06:11
    A právě ve dvojnásobné početní výhodě se hostující celek dostává do vedení! Boleslav to sehrála velmi dobře, na konci kombinace byl kapitán PATRIK KRÁL, který prostřelil Antoše – 0:1! Asistence: Adam Martin Hlinský.

05:26
    Nepříjemnost pro Dynamo, které bude hrát více jak minutu ve třech proti pěti! Za hru vysokou holí míří za Švecem také Teodor Vápeník (PCE), jenž nabízí Bruslařům velmi slušnou šanci dostat se do vedení.

04:42
    Martin Švec – 2 min., podrážení.

01:45
    Jáchym Průšek – 2 min., nedovolené bránění.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 10. Bartoň (Korec, Krčál), 11. Kaštánek (Vápeník, Lempach) – 7. Král (Hlinský), 19. Hlinský (Vojáček), 41. Lisler (Král), 59. Steklý (Vojáček, Šilhavý)

HC Dynamo Pardubice: Antoš (Tuláček) – Kaštánek, Křečan, Úlehla, Švec, Vápeník, Oliva, Novosad – Pražan, Turena, Korec – Bartoň, Drahoš, Pilař – Vítek, Lempach, Kučera – Krčál.
    Trenér: Michal Mikeska

BK Mladá Boleslav: Kovář (Vystrčil) – Tetiva, Šilhavý, Hlinský, Kubíček, Průšek, Křivánek – Hurt, Trefil, Beran – Šindelář, Steklý, Kristek – Král, Vojáček, Konobejl – Kurka, Lisler
    Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Hacaperka – Karda, Hlinka