Písek – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Slavia – Salzburg 6:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:5 (kon.)
HK MD Šumperk – Havířov 4:3 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
AZ Havířov
Pátek 07.10.2022, 19:00 • Škoda aréna, Šumperk • Liga juniorů • 8. kolo

56:13
    V obranném pásmu domácích se do sebe pustili Jeřábek s Plevkou. Oba jsou zasláni do kabin a hraje se 5 na 5.

47:11
    Série nezdarů, nepovedených přihrávek na obou stranách přerušuje vyloučení a hostující straně.

39:33
    Tomeš se řítil do akce, hostující beci museli zatáhnout za záchrannou brzdu, která byla za hranou pravidel a na dvě minuty si půjde odpočinout Valouch.

36:35
    Vyloučení v týmu AZ Havířov:
    Kolat – 2 min., faul kolenem.

35:50
    Po přerušení se pustil do domácího Haase za brankou Valouch, který jej nepěkně udeřil. Bernat vykazuje havířovského hráče. Domácí forvard je v pořádku.

30:45
    Havířovských bylo moc, na trestnou lavici míří na dvě minuty Ungr.

25:06
    V rohu v obranném pásmu domácích vznikl střet, ze kterého se velmi obtížně zvedá jeden z Havířů. Hlavní arbitr tento zákrok domácího Slabého vyhodnotil jako faul.

21:06
    Havířov dostane výhodu v podobě přesilové hry, Kučera si odsedí dvě minuty za hrubost.

15:38
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu, kterou si zahrají domácí. Middleton je vyloučen za napadení.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 37. Slováček (Tomeš, Compel), 50. Křemen (Tomeš, Minařík), 53. Jeřábek (Slováček), 58. Slabý (Compel, Haas) – 24. Kolat (Plevka), 43. Kolat (Plevka), 55. Siekierka (Brančík)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Stránský) – Minařík (C), Cekr, Mudrák, Netolický (A), Šlahora, Compel, Křivohlávek (A) – Slováček, Lichner, Kučera, Ševčík, Tomeš, Szabó, Křemen, Slabý, Haas, Najman, Jeřábek.
    Trenér: Petr Rutar

AZ Havířov: Hořejší (Hamrozi) – Gřegoř, Maršálek, Kreutz, Valouch, Brančík, Kalina (A), Bílek (A) – Jelének, Lajoš, Kolat, Lipka, Siekerka, Ungr, Plevka, Urbančík (C), Pohl, Makovec, Mikula, Middleton.
    Trenér: Jan Křivohlávek

Rozhodčí: Jan Bernat — Ondřej Bohuněk, Dominik Kalina