Litoměřice – Vsetín 7:3 (kon.) | Přerov – Zlín 1:2 (po pr.) | Slavia – Šumperk 5:0 (kon.)
Kolín – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Frýdek-M. – Pardubice B 2:3 (kon.) | Třebíč – Jihlava 4:1 (kon.)

Vhazování 34-20 (19:52:57)

Je konec! Hostům se i přes střeleckou převahu v útočném pásmu nedařilo, což se nedá říci o Třebíči. Té stačilo jednogólové vedení, které svým druhým gólem v zápase navýšil v 58. minutě Ladislav Bittner a o deset vteřin později gólový účet zápasu uzavřel David Michálek. Třebíč tak v tomto prestižním klání vítězí poměrem 4:1.

59:13
    Rána Miloslava Jáchyma skončila jen na houšti těl v předbrankovém prostoru.

58:40
    Ladislav Bittner měl na holi hattrick, avšak Adam Beran byl proti.
    57:41 David MICHÁLEK - 4:1

57:41
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tak teď už je to jasné! DAVID MICHÁLEK se prohnal po levém křídle, když tváří v tvář dokázal Adama Berana přesnou střelou překonat. Asistence: Lukáš Forman.
    57:31 Ladislav BITTNER - 3:1

57:31
    Domácí už jsou třem bodům blízko! LADISLAV BITTNER se v obranném pásmu Třebíče dostal k puku, když jej nabral na vidle a poslal přesně do odkryté brány. Bez asistence.

57:19
    Dukla to zkouší už nyní s šesti hráči v poli!

57:10
    Vítězslav Brož teď lehce překvapil Pavla Jekela bleskovým dvojitým zakončením po objetí brány, nicméně domácího brankáře nyní zachránil spoluhráč, který ležící kotouč za ním poslal zpět pod svého gólmana.

56:15
    Hostům se čas krátí. Už déle než minutu se hokejisté Dukly na delší čas nedostali do výraznějšího tlaku.

Dnešní utkání sleduje 2 813 diváků.

55:23
    Opět rozehrávku soupeře zachytl v mezikruží Matěj Psota, ale ten opět netrefil přesně.

54:52
    Zpoza obránce vypálil Patrik Miškář, jehož střela skončila v moci Pavla Jekela.

54:18
    I nyní Václav Krliš jen dostal puk do středního pásma, díky čemuž mohla pětice Třebíče vystřídat.

53:24
    Domácí si už nekomplikují život. Už ve složitých situacích jen dostávají kotouč jednoduše o mantinel do střední třetiny.

52:15
    Náznak přečíslení vyřešili domácí jen nepřesnou přihrávkou, a tak z akce nic nebylo.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 13. Dočekal (Forman), 35. Bittner (Psota, Vodný), 58. Bittner, 58. D. Michálek (Forman) – 28. Dundáček (Skořepa)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Poizl, Tureček, Kovář, Hunkes, Forman, Furch – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Svoboda, Vodný, Holec – Ferda (A), D. Michálek, Krliš – Meluzín, Mat. Novák, Michalčuk.
    Trenér: Kamil Pokorný

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Dundáček, Kachyňa, Kowalczyk, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, Matějíček – Čachotský (A), Skořepa (C), Pořízek – Beránek, Miškář, Šik – Harkabus (A), Seman, Fronk – Cachnín, Handl, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Zídek, Kleprlík

Diváci: 2 813