Vltavín – Karlovy Vary 2:2 (kon.) | Sokolov – Motorlet 2:1 (kon.) | Plzeň B – Hostouň 4:2 (kon.)
Č. Budějovice B – Zbuzany 1:1 (kon.) | Domažlice – Písek 3:0 (kon.)
Loko Vltavín
2:2 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 08.10.2022, 10:15 • Loko Vltavín • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Děkuji za Vaši pozornost, pěkný zbytek soboty. (12:14:25)

A zápas je u konce. Domácí vedli po poločase 1:0, pak v 78. minutě přidali i druhou branku. Avšak v 82. a 84. minutě se dostal do zakončení Ede, který rozhodl o dělbě bodů. Dnes se prosadili jen dva hráči. Dvoubrankový Dominik Tichý a dvoubrankový Oloko Joseph Ede.

90+5

90+5
    Obrana Vltavínu centr odvrací do autu. Asi už se víc v zápase nestane.

90+4
    Hosté budou mít asi poslední šanci na to, aby zápas otočili! Budou kopat roh.

90+4
    Alozie nestihl míč zastavit v hřišti. Domácí vhazují od vlastního rohového praporku.

90+3
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Šimáček, přichází Lo Pape.

90+3
    Akce domácích zastavena. Hráč Vltavínu byl v ofsajdu.

90+2
    Čtyři minuty se nastavují. Jsme tedy asi v polovině nastaveného času.

90+1
    Dobré zakončení hlavou předvedl hráč Varů! Brankář se musel škrábat do horního rožku, aby míč vytáhl na roh!

90
    Obrana domácích i hostů musí být ve střehu! Míč je během chvilky na druhé straně a šance se rodí hodně rychle.

90
    Rozběhla se poslední minuta druhého poločasu.

89
    ze hřiště odchází Klimenda, přichází Sene.

88
    Domácí si zahrávají! V obraně jim dělal problém napadající čerstvý Lešťán. Se štěstím se nakonec domácím podařilo neudělat chybu a míč odkopnout dopředu.

87
    ze hřiště odchází Matějka, přichází Jelínek.

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Ede, přichází Lešťán.

86
    Ede měl během pěti minut možnost dovršit hattrick! Brankář jeho střelu z velké blízkosti zlikvidovat díky natáhnuté noze!
    84. EDE - 2:2

84
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A pozor! Je vyrovnáno! OLOKO JOSEPH EDE se dostal do brejku po rohu domácího týmu a od poloviny hřiště předvedl skvělý sprint. Předběhl obránce Vltavínu a následně to byla jen sólo jízda na branku. Zamířil přesně, tentokrát k druhé tyčce než před chvílí a srovnává!