Augsburg – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Bochum – Frankfurt 3:0 (kon.) | Leverkusen – Schalke 4:0 (kon.)
Mohuč – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 2:2 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 08.10.2022, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 9. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:48:36)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 13:5. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:11.

Augsburg nevyužil možnost poskočit na pohárové pozice. S dvoubodovou ztrátou na třetí Bayern je devátý. Wolfsburg je o další čtyři pozice níže.

Wolfsburg si náskok z prvního poločasu ponechal jen do 55. minuty, kdy Casteelse propálil Gumny. Augsburg potom dlouhé minuty usiloval o vedoucí trefu. Z ohromného množství standardních situací k ní měl nejblíže Gouweleeuw. V poslední čtvrthodině kousali i vlci. Koubek likvidoval volej Wimmera či projektil Arnolda. Skóre se ale neměnilo a utkání končí remízou.

90+3

90+3
    Pedersenův útočný faul nedovolil domácím zahrozit z Iagova autu prováděného vedle pokutového území.

90+2
    Arnoldem kopnutý centr ze standardní situace přistál na hlavě Yannicka Gerhardta. Vítězný gól z jeho hlavy ale nepadl, koníček se vznesl nad břevno.

90+1
    Rodící se kontr Augsburgu přerušil hvizd Sieberta, jenž se vrátil k předchozímu souboji. Daniel Caligiuri za něj byl oceněn žlutou kartou.

90
    Nastavují se 3 minuty.

88
    Arnold natáhl ke střele levačkou z dvaceti metrů. Podobně dal už řadu branek, nicméně v tomto případě byl Koubek ve střehu.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Daniel Caligiuri.

85
    Arnoldova standardka účel nesplnila. K nabíhajícím hráčům VfL nenechal balon projít bránící Niederlechner.

84
    Felix Nmecha si přes Bauera šikovně píchl míč do volného prostoru. Iago zatáhl za ruční brzdu a bez protestů vzal žlutou kartu.

83
    Koubek špičkově rozehrál přes padesát metrů na Pedersena. Postaral se tím o rychlý návrat Augsburgu na útočnou polovinu, kde nic nebylo z Gumného centru. Nedostali se k němu Pedersen ani Demirović.

82
    Lucas Nmecha svým nedovoleným zákrokem poskytl domácím standardku, jež dopadla stejně jako většina předchozích. Iago aspoň vhazuje.

81
    Gummny vhazoval a z podobného místa také centroval. V obou případech se propojil jen s připravenými obránci Wolfsburgu.

80
    Jensen hledal na zadní tyči Niederlechnera. Ten asi měl za úkol míč sklepnout, ale na provedení tohoto úkonu neměl čas ani prostor.

79
    Arnold vyblokoval přihrávku před Casteelse na rohový kop. Pro domácí mužstvo je už jedenácté v zápase.