SHC Maloměřice – Frýdek-M. 26:39 (kon.) | Karviná – Královo Pole 30:30 (kon.) | Strakonice – Plzeň 24:40 (kon.)
Hranice – Dukla 28:40 (kon.) | Jičín – Tatran Prešov 26:27 (kon.) | Zubří – Nové Veselí 28:23 (kon.)
Kopřivnice – Lovosice 30:39 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
26:27 (10:16)
Tatran Prešov
Sobota 08.10.2022, 18:00Chance Extraliga mužů • 8. kolo

Jičín nakonec prohrává s Prešovem 26:27. I ve druhém poločase si hráči Prešova udržovali náskok pěti branek až do 52. minuty, poté nastal mohutný finiš domácích, kteří stáhli vedení Prešova jen na jednu branku v poslední minutě, ale vyrovnat už nedokázali, jelikož hosté v poslední akci zápasu se neukvapili a dohráli ji až do samotného závoru, i když branku nedali. (20:02:21)

O2XYWORLD HBC Jičín – Tatran Prešov 26:27 (10:16)
    Nejvíce branek: Hlípala 7, J. Dolejší 4/1, Š. Drbohlav 4 – Rábek 5/3, Fech 5, Ivanović 4. Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 7/4 – 4/4. Vyloučení: 4:7.

Konec zápasu. (26:27)

60
    Hosté z Prešova poslední akci dohrál do pravého křídla, ale David Machalický předvedl skvělý zákrok a balon chytil, Jičín ale už nezvládl jít do útoku, jelikož časomíra klaksonem oznámila konec utkání. (26:27)

60
    Do konce zápasu zbývá 23 sekund, hosté jsou na míči, jejich trenér si ještě vzal oddechový čas. (26:27)
    60
    Matěj Ženatý dává branku ze sedmičky, do konce zápasu chybí 45 sekund. (26:27)

59
    Oba dva brankáři měli skvělé zákroky, nejdříve Machalický vytáhl střelu Hernandeze a poté Leben vyrazil míč rukou. (25:27)
    59
    Jiří Dolejší podstřelem dává branku, Jičín může sahat po bodu. (25:27)

58
    Hostující celek si vzal oddechový čas. Před tím ani jeden celek nedokázal dát branku. (24:27)
    55
    Jiří Dolejší dává branku Jičína, domácí hráč byl na brankovišti úplně osamocen a střílí balon k tyči. (24:27)
    55
    Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Roman Carapkin). (23:27)
    54
    Jiří Drbohlav dává branku, konec zápasu bude ještě dramatický, jelikož Prešov vede jen o tři branky. (23:26)

53
    Jan Babák si vzal oddechový čas. (23:26)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Matěj Ženatý).
    (22:26)

53
    Marco Davidovič si jde odpočinout na dvě minuty. (21:26)
    52
    Mitaľ z týmu Prešova dává branku hned vzápětí. (21:26)
    52
    Drbohlav dává 21. branku Jičína po pěkné kombinaci. (21:25)

52
    David Machalický dobrým zásahem dává svému mužstvu ještě naději s výsledkem něco udělat. (20:25)