Admira Praha – Bohemians B 0:3 (kon.) | Dukla B – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Povltavská – Přeštice 2:0 (kon.)
FK Admira Praha
0:3 (0:1)
Bohemians Praha 1905 B
Neděle 09.10.2022, 10:15 • Na Pecích / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

90+3
    Konec zápasu. (12:06:36)

90+2
    Akci Admiry zastavil ofsajd.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Domácí celek se pokouší snížit a upravit stav zápasu, ale obrana Bohemians je pozorná.
    85. Darek FARKAŠ - 0:3

85
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Rychlé přenesení hry hostům vyšlo na výbornou, míč za obranu dostal DAREK FARKAŠ. Doběhl ho, a pak zakončoval přesně.

84
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnou pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

82
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale rána končí vysoko nad brankou. Kouba bude rozehrávat.

81
    Michálek to zkoušel individuálně, ale naložil si moc velké sousto. Obránce soupeřů překonat nedokázal.

80
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Jakub Michálek.

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Jan Koucký, přichází David Nekvasil.

79
    Zajímavou akci domácích ukončil ofsajd.

78
    Tesinsky se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

77
    To až nyní Záruba. Jeho projektil poměrně snadno kryje brankář Bohemians.

76
    Autové vhazování měli domácí na útočné polovině, ale ke střele se nedostali.

75
    Střelecky jsou aktivnější domácí fotbalisté, ti na branku soupeře vyslali už pět střel, ani jedna se neujala.

72
    Admira po faulu soupeře zůstane u míče, domácím nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale střelba se nedaří.

71
    Stupka hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale míč získala obrana soupeře. Směr hry se tedy otáčí.