Los Angeles – Anaheim 6:3 (kon.) | Tampa – Florida 5:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:1 (kon.)
Ottawa – Montreal 3:2 (po pr.) | Boston – New Jersey 3:5 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:1 (kon.)
Toronto – Detroit 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Vegas – Arizona 5:1 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 09.10.2022, 00:45 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

62:19
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Chris Wideman (MTL), a tak si Ottawa zahraje přesilovou hru!

52:43
    Avšak je tu trest na domácí straně, protože dvě minuty za sekání dostává Shane Pinto (OTT).

40:48
    Shane Pinto (OTT) putuje na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:55
    Kastelic (OTT) v rohu útočného pásma poslal Barrona na mantinel, a tak útočník Ottawy dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

27:01
    Tentokrát je tu vyloučení na domácí straně, když dvě minuty za podrážení dostává Rourke Chartier (OTT).

24:04
    A je tu další vyloučení na hostující straně, když dvě minuty za krosček dostává Jonathan Drouin (MTL)

22:56
    Juraj Slafkovský (MTL) trochu zbytečně v útočném pásmu podrazil jednoho z hráčů Ottawy a dostává dvě minuty.

18:46
    U střídačky Ottawy přes sebe přehodil Rem Pitlick (MTL) jednoho z hráčů Sens a za své počínání dostává dvě minuty. Nicméně se ještě následně strhla menší potyčky a dvě minuty za hrubost dostávají Josh Anderson (MTL) a Kastelic (OTT).

10:20
    A tak je tu přeci jen trest. Dylan Gambrell (OTT) nakonec dostává dvě minuty za podrážení a Montreal hraje další přesilovku.

08:28
    Canadiens si zahrají svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Sabourin.(OTT).

01:51
    Chris Wideman (MTL) za bránou Montrealu sestřelil jednoho z hráčů Ottawy, jenž byl zcela bez puku, a tak za své počínání dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 24. Brassard (Chartier, Batherson), 36. Sabourin (Gambrell), 63. Batherson (Brassard, Pinto) – 9. Caufield (Wideman, Monanah), 39. Guhle (Dadonov, Schueneman)

Ottawa Senators: Hellberg (Bibeau) – Sanderson, Brannstrom, Holden, Zajcev, Larsson, Bernard-Docker – Brassard, Pinto, Batherson – Ostaphuk, Chartier, Hawryluk – Kelly, Kastelic, Watson – Lucchini, Gambrell, Sabourin.
    Trenér: D.J. Smith

Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Wideman, Xhekaj, Schueneman, Guhle, Harris, Barron – Caufiled, Monahan, Dadonov – Drouin, Dach, Gallagher – Slafkovský, Pitlick, Anderson – Pezzetta, Evans, Harver-Pinard
    Trenér: Martin St. Louis