Litoměřice – Sokolov 3:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 4:2 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Slavia – Prostějov 2:4 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:5 (kon.) | Pardubice B – Zlín 2:3 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A domácí ještě navyšují své vedení! Skvělou kombinaci předvedli Psota a Dočekal a právě MARTIN DOČEKAL střelou mezi betony přesouvajícího se Žukova zvyšuje na 4:2 pro Třebíč. Asistence: Matěj Psota.
    50:20 Miroslav HOLEC - 3:2

50:20
    Tak to jsou neskutečné poslední minuty! Neuvěřitelným zákončením do levého horního rohu posouvá MIROSLAV HOLEC domácí Třebíč do vedení 3:2! Skvělý obrat domácích. Asistence: Radim Ferda.
    48:02 Radim FERDA - 2:2

48:02
    Třebíč z první velké šance ve třetí třetině srovnává! Za brankou se nejrychleji zorientoval RADIM FERDA, který tak srovnává na 2:2. Bez asistence.
    38:47 Tomáš ONDRAČKA - 1:2

38:47
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tak tohle asi nečekal nikdo – do útoku se těsně před koncem druhé třetiny pustil TOMÁŠ ONDRAČKA, který schovanou střelou překvapil brankáře Jekela a posílá tak Vsetín do vedení. Asistence: Vít Jonák.
    22:25 Peter LICHANEC - 1:1

22:25
    Skvěle mířenou přihrávku těsně kolem brankoviště poslal Pavel Jenyš a PETER LICHANEC už měl před prázdnou brankou jednoduchou pozici. Je srovnáno – 1:1. Asistence: Pavel Jenyš.
    13:31 Ladislav BITTNER - 1:0

13:31
    Velkou chybu teď udělali hosté v obranném pásmu a na branku Žukova se tak hnali hned dva úplně osamocení hráči Třebíče. Domácí kapitán LADISLAV BITTNER na nic nečekal, vzal situaci na sebe a střelou po zemi otevřel skóre tohoto utkání! Asistence: Matěj Psota.

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 14. Bittner (Psota), 49. Ferda, 51. Holec (Ferda), 56. Dočekal (Psota) – 23. Lichanec (Jenyš), 39. Ondračka (Jonák)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Poizl, Tureček, Doudera, Furch, Forman – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Holec, Vodný, Ferda (A) – Meluzín, Malý, I. Sedláček – Michalčuk, Mat. Novák, Svoboda.
    Trenér: Kamil Pokorný

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – O. Němec (A), Smetana (A), Hryciow, Kajínek, Voženílek, Ondračka, Jenáček – Jonák (C), Lichanec, Rob – Š. Bláha, Přikryl, Sihvonen – Jenyš, Berger, Melenovský – Berzinš, Pětník.
    Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Jechoutek, Květoň – Polák, Roupec