Chomutov – Cheb 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Letňany 4:9 (kon.) | Ústí n/L – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Hronov – Vrchlabí 1:9 (kon.) | Písek – Tábor 2:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Klatovy 7:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Znojmo – Vyškov 7:0 (kon.) | SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Příbram – Kobra 5:0 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 12.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji Vám hezký zbytek večera. (21:52:09)

Máme za sebou utkání 6. kola – Východní konference, ve kterém berou všechny body domácí Bobři. Ti se dostali do vedení ve 4. minutě utkání po zásluze Pokorného a od té doby Kopřivnice jen dotahovala. Po gólově nabité druhé periodě ve třetí části už branky nepadly.

Valaši tak mohou slavit první domácí výhru a tři body do tabulky.

59:19
    Valaši po chvíli sevření vyhazují.

59:04
    Už se ale znovu hraje. Vhazovalo se před Slovákem, buly vyhrála Tatra. Kombinuje ubrány, ale nedaří se ji vystřelit.

58:53
    Hostující tým si vyžádal oddechový čas.

58:47
    Bobrům se daří vyhodit, puk ale svatyni míjí.

58:14
    Hráči bojují o puk na straně domácích. Tatra odvolala brankáře a hraje tak v šesti.

57:39
    Martiník najel až ke kraji hostující branky a nahrál mezi kruhy na připraveného Bachánka. Střelu ale Kubáň lapil.

57:00
    Holiš posunul kotouč dopředu, Valaši se ale k němu nedokázali včas dostat a tak je u kotouče znovu Tatra.

56:01
    Kopřivnice mohla dorážet před osamoceným Slovákem. Na poslední chvíli ale puk vyhodil do bezpečí Křivohlávek.

55:36
    Andris v pádu posunul puk za svou modrou a dostal tak Finsterleho do útoku. Toho ale vzápětí zastavil jede z kopřivnických. Tatra je znovu při síle a tlačí na svého soupeře.

54:49
    Tatra znovu na soupeře tlačí, Bobrům se nedaří dostat ze sevření.

53:24
    Nahozený kotouč Baila od modré chytá Slovák do lapačky.

52:53
    Tatra v útočné třetině puk ztratila a dopředu se tak vydávají hosté. Finsterle zkoušel s pukem na hokejce něco udělat, ale Tatra byla důraznější a puk mu sebrala.

52:16
    Pargač na poslední chvíli zachránil svůj tým od toho, aby se musel stěhovat zpět, když u modré zachytil puk. Jmenovaného hráče blokoval Hanák, ten ale i tak dostal puk blíž Slovákovi.

50:49
    Tatra na chvíli uklidnila hru na své polovině. Valaši ale přitlačili a dostali puk na své hokejky. Vávra si zamával o puk v útočné třetině, po nahrávce následoval souboj, ve kterém byla znovu lepší Tatra.

50:40
    Velecký posunul kotouč za modrou, akci ale přesušil ofsajd. Jeden z jeho spoluhráčů byl za čarou dříve.

49:24
    Kopřivnice už hraje v plném počtu a zase je to na ledě poznat. Valaši ztratili puk a Tatra jim ho ne a ne půjčit. Pargáč dostal nahrávku k mezikruží, jeho pokus ale zblokoval připravený obránce.

Jan Kozák

Branky a nahrávky: 4. Pokorný (Bachánek, Ďurkáč), 21. Vávra (Hanák), 26. Kozubík (Liss, Tarnoczy), 30. Pokorný (Martiník) – 25. Gola (Hlaváč), 29. Kleinar (M. Mach, Peterek)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Báchor (A), Liss, Ďurkáč, Hanák, Gabrhelík, Holiš, Sviták – Kozubík, Vávra (A), Tarnoczy – Andris, Křivohlávek (C), Finsterle – Kuchařík, Vavřík, Stodůlka – Pokorný, Martiník, Bachánek.

Trenér: Lukáš Plšek.

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Bail, Bartošák, Ficek, Peterek, Marek, Hlaváč, Hrůzek – Fojtík, Gola, M. Mach, Pargač, Kleinar, Velecký, Sluštík (C), Haring, Indrst, Brodek, Pindel (A), Urban, Pavlík.

Trenér: Ladislav Majkus.

Rozhodčí: Čech – Bartek, Veselý.