Engineers Prague – UK Kings Prague 1:3 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
UK Kings Prague
Čtvrtek 13.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden • Univerzitní liga ledního hokeje • 3. kolo

Vážení sportovní přátelé, pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Já velice děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:32:33)

Je konec! Derby o Prahu ovládají hosté z Univerzity Karlovy. Ve třetí třetině se gólově prosadili jen domácím zásluhou Davida Jindry. Domácí byli ve třetí části hry aktivnější, avšak Mašek si velice dobře střežil svoji svatyni a nedovolil Inženýrům skórovat.

Nejlepší hráči:

Engineers Prague – Jakub Maličkay (brankář)
    UK Hockey Prague – Matěj Odehnal (obránce)

59:48
    Vobořil to zkusil od modré čáry, jeho rána byla zblokována.

59:40
    Rychlá střela Kučery skončila v lapačce Maška.

59:30
    Dohnal pálil od modré čáry, jeho rána byla sražena.

59:23
    Domácí mají přesilovku 4 na 3, avšak z branky odvolalali brankáře, v poli jich tedy bude pět.

58:33
    Obrovský tlak před Maškem! David Vobořil zkoušel dostat puk za brankáře hostí, ale ani nadvakrát jej nedokázal propasírovat do branky.

58:18
    Domácí v šesti.

57:45
    David Blažek z předbrankového prostoru minul prázdnou branku!

57:34
    Inženýři vyhrávají vhazování.

Domácí teď mají velkou šanci snížit stav utkání.

57:32
    Lelek – 2 min., vysoká hůl.

57:07
    Raitermann poslal puk od vlastní branky k modré čáře, kde se touše ujímají hosté.

56:54
    Vhazování po levici Maličkaye.

55:58
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku! Karlovka jde do dvoubrankového vedení, což se čtyři minuty do konce třetí části bude jen těžko dohánět! Tomáš Krchňák nahodil puk od modré čáry. Kus černé gumy tečoval před brankou DAVID JINDRA, jenž dostal puk mimo dosah Maličkaye! Asisntence: Tomáš Krchňák, David Rudolph.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 17. Burda (Matějka, Kubata) – 17. Odehnal (Čmejla, Limanovský), 27. Limanovský, 56. Jindra (Krchňák, Rudolph)

ČVUT Engineers Prague: Maličkay (Havel) – J. Kučera, Šonský, Staněk, Raiterman (A), Kubata, Vobořil (A), Najman, Spurný -Šíma, Dohnal, Blažek (C), Burda, Slavata, Matějka, Januška, Fabiánek, Vaňous, Březina, M. Kučera, Najman.
    Trenér: Daniel Fuks

UK Kings Prague: Mašek (Pícl) – Pika, Lelek, Kopenec, Dlabola (A), Odehnal, Adamec, Piskač – Glitta, Jindra, Limanovský, Volf (A), Rudolph, Konopásek, Velas, Čmejla (C), Hakl, Kovařík, Krchňák, Kulda.
    Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Tomáš Hacaperka – Václav Beneš, Jan Gregar