Třinec – Plzeň 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 4:5 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 0:3 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (1:1, 3:3, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 14.10.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 10. kolo
    55:35 Dominik LAKATOŠ - 4:5

55:35
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Z mezikruží dokázal propálit Lukeše DOMINIK LAKATOŠ. Asistence: Rastislav Dej, Patrik Koch.
    38:56 Tomáš VONDRÁČEK - 4:4

38:56
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie se dostala k brankové chuti a minutu před koncem druhé části srovnává stav TOMÁŠ VONDRÁČEK, kterému se podařilo prošťouchnout kotouč přes roztáhnutého Stezku.
    Asistence: Jan Hladonik, Dalimil Mikyska
    37:27 Vít JISKRA - 3:4

37:27
    Energie nezahálí a snižuje stav! Po přihrávce VÍT JISKRA na nic nečekal a vyslal dělovku, kterou Aleš Stezka nestačil chytit.
    Asistence: Daniel Kružík
    36:17 Petr GEWIESE - 2:4

36:17
    Prázdnou branku před sebou využil PETR GEWIESE, který dostal puk Petra Chlána.
    Asistence: Petr Chlán a Vojtěch Lednický.
    34:08 Dominik LAKATOŠ - 2:3

34:08
    Dělovku zakončenou přesně do rohu brankoviště, vystřelil DOMINIK LAKATOŠ.
    Asistence: Juraj Mikuš, Peter Randy Mueller
    28:22 Petr KOBLASA - 2:2

28:22
    Ani ne dvacet vteřin přesilové hry stačilo Energii na srovnání stavu! Dělovkou dokázal propálit obranu i gólmana opět PETR KOBLASA.
    Asistence: Lukáš Pulpán, Martin Kohout
    27:07 Peter KRIEGER - 1:2

27:07
    Z obranné třetiny se PETER KRIEGER dokázal sám prokličkovat až před Štěpána Lukeše, který nedokázal kotouč zachytit.
    Asistence: Peter Randy Mueller, James Willie Raskob
    18:11 Petr KOBLASA - 1:1

18:11
    Energie využívá přesilovou hru 5 na 3! Kombinaci před Stezkovou brankou skvěle zakončil za jeho záda PETR KOBLASA, který dostal z mezikruží přihrávku od Tomáše Rachůnka.
    Asistence: Tomáš Rachůnek, David Bernad
    07:15 Peter KRIEGER - 0:1

07:15
    Po nepřesné domácí přihrávce, se volného kotouče na ledě zmocnil PETR KRIEGER, který neváhal a vydal se sám proti Lukešovi. Jeho střela z kruhu skončila za zády domácího brankáře.
    Bez asistence.

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 19. Koblasa (Rachůnek, Bernad), 29. Koblasa (Pulpán, Kohout), 38. Jiskra (Kružík), 39. Vondráček (Hladonik, Mikyska) – 8. Krieger, 28. Krieger (Mueller, Raskob), 35. Lakatoš (Mikuš, Mueller), 37. Gewiese (Chlán, Fridrich), 56. Lakatoš (Dej, Koch)

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Bartejs, Plutnar, Bernad, Dlapa, Pulpán (A), Rohan, Mikyska – Rachůnek (A), Gríger, Kohout – Koblasa, Černoch, O. Beránek – Redlich, Hladonik, Vondráček (C) – Jiskra, J. Baláž, Kružík.
    Trenér: David Bruk

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – Mikuš (A), J. Stehlík, Koch, Raskob, Gewiese, L. Kovář, Prčík – Bukarts, Krieger, Mueller (C) – Dej, Marosz, Lakatoš (A) – Šlahař, Lindberg, Kalus – Fridrich, Chlán, Lednický.
    Trenér: Miloš Holaň

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Ondráček, Gerát