Rayo Vallecano – Getafe 0:0 (kon.)
Rayo Vallecano
0:0 (0:0)
Getafe CF
Pátek 14.10.2022, 21:00 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 9. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 13:17. (22:55:08)

Pět nastavených minut uplynulo a zápas končí! Vallecano se s Getafe rozchází smírně 0:0.

Do prvního poločasu vstoupili aktivněji domácí fotbalisté. Vallecano sdrželo častěji balon u kopaček, ale první vážnější šance přišla na druhé straně. Ve 26. minutě přinutil parádní hlavičkou k zákroku Dimitrievského Nemanja Maksimović. Těsně před přestávkou poté domácí měli k dispozici nadějný volný přímý kop, ale Lejeune trefil jen obrannou zeď.

Nedlouho po startu druhého dějství mohl domácí poslat do vedení z penalty Óscar Trejo, ale jeho pokus vychytal David Soria. Zhruba dvacet minut před koncem se Vallecano na okamžik radovalo, když rozvlnil síť Radamel Falcao, ale kvůli ofsajdu gól nemohl být uznán.

90+5

90+5
    Stole Dimitrievski musel být v pozoru u své tyče. Zničehonic vypálil z velké dálky Luis Milla, ale na gólmana domácího celku si nepřišel.

90+4
    Čistým zákrokem získal míč na útočné polovině Bébé. Domácí se ale ke střele vůbec neprobojovali, Pozo zazdil akci nepřesnou nahrávkou.

90+3
    Domácí stále zkouší prolomit hostující obranu. Ani další centr Valentína ale úspěch nepřinesl. Getafe se soustředí výhradně na obranu.

90+2
    Z pravé strany sice přilétl centr do hostujícího vápna, ale Falcao ani Pozo na míč nedosáhli a tak mohl lehce zasáhnout David Soria.

90+1
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Jaime Mata.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.

90
    Zpoza postranní lajny vhazovali hosté na vlastní polovině. Domácí fotbalisté byli vytaženi vysoko na napadání a lehce získali míč na Millovi.

89
    Óscar Valentín lehce postrčil v souboji Aleňu a ten okamžitě skončil na trávníku. Hlavní rozhodčí odpískla faul, což se rozhodně nelíbí domácím hráčům ani fanouškům.

88
    Domácí fanoušci stále ženou svůj tým do útoku. Chavarria zkoušel najít Falcaa v pokutovém území, ale hosté se už stahují do obrany ve velkém počtu.

87
    Bébé se tedy neuvedl na trávníku podle představ. Okamžitě byl v souboji se Suárezem pozdě a vysloužil si žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Bébé.

86
    ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází José Angel Pozo.

85
    Z místa přestupku sice rozehrával právě Óscar Trejo, ale následně přišel další útočný faul a to hraje do karet hostujícímu celku.

84
    Algobia vidí také žlutou kartu. Nyní rukama zastavil unikajícího Treja.

84
    Falcao okamžitě po pádu chtěl pokračovat v postupu kupředu, ale lehce si posunul míč rukou a hlavní rozhodčí byl velmi blízko celé situace a odpískal proti domácím.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Na úvodní branku zápasu stále čekáme.