Detroit – Montreal 3:0 (kon.) | Columbus – Tampa 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 4:1 (kon.)
San Jose – Carolina 1:2 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.)

3. Sam Gagner (WPG) – 1+0 (04:49:00)

Connor Hellebuyck skvělým výkonem a dvougólový Mark Scheifele se výrazně podíleli na dnešní výhře Winnipegu na svém ledě. Rangers byli střelecky aktivnější, ale nedokázali se prosadit více než jednou.

59:40 Kyle CONNOR - 4:1

59:40
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Wheeler vybojoval kotouč a poslal jej do útočného pásma, kde byl také KYLE CONNOR. V pohodě trefil prázdnou branku. Asistence: Blake Wheeler.

59:22
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

59:00
    Hosté se usadili v útočném pásmu, hrají v šesti.
    58:23 Mark SCHEIFELE - 3:1

58:23
    Rychlá kombinace a domácí celek navyšuje své vedení. V přesilovce Dubois posílal kotouč na druhou stranu útočného pásma, kde byl zcela volný MARK SCHEIFELE. Ten už neměl se zakončením do horní části branky problém. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Nikolaj Ehlers.

58:14
    Mark Scheifele ránou bez přípravy z kruhu minul.

57:45
    Mika Zibanejad dostal kotouč do útočného pásma, následně pálil domácí Nikolaj Ehlers. Jeho rána byla zblokovaná.

57:26
    Tímto momentem si hostující celek výrazně zkomplikoval možnost vyrovnat.

57:26
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Jacob Trouba – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

56:32
    Kyle Connor měl na hokejce další domácí branku, ale tentokrát hostující Jaroslav Halák dokázal puk udržet před brankovou čárou.
    55:35 Sam GAGNER - 2:1

55:35
    Jets se dostávají do vedení. K'Andre Miller prohrál souboj za svou brankou, následně akce pokračovala dál a nadvakrát se dokázal prosadit aktivně hrající SAM GAGNER. Asistence: Saku Mäenalanen a David Gustafsson.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je aktuálně vyrovnaný.

54:37
    Blake Wheeler se po individuální akci dostal mezi kruhy, kde o kotouč přišel.

54:09
    Kyle Connor postupoval před branku, ovšem k zakončení se přes dobrou obranu soupeře nepropracoval.

53:38
    Mason Appleton bleskově prošel střední pásmo a dostal se do útočného. Z křídla vypálil a jeho projektil kryje Jaroslav Halák.

53:08
    Nyní sledujeme spíše klidnější pasáž hry, souboje o kotouč jsou ve středním pásmu.

52:10
    Domácí celek hraje aktivně, vybojoval další buly v útočném pásmu. Rangers se nyní brání tlaku soupeře.

51:44
    Jaroslav Halák kryje nahození od modré čáry. Komerční přestávka.

50:42
    Sam Gagner byl volný před brankou, rychle zakončoval, ale minul branku.

50:14
    Polovina třetí třetiny je pryč a zatím dokázal hostující celek vyrovnat.

49:50
    Connor Hellebuyck kryje ránu z kruhu, kterou vyslal Artěmij Panarin.

49:33
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Jets. To se už pomalu dostáváme do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:27
    Adam Lowry pálil z dobré pozice, ale jeho střela se neujala a neuspěl ani spoluhráč od modré čáry.

48:53
    24:38, tak vypadá statistika střel na branku, hosté jsou v tomto ohledu jednoznačně lepším týmem.

47:20
    Filip Chytil se dostal do zakončení, jeho projektil ukryl do rukavice brankář Winnipegu, vhazovat se bude před jeho brankou.

47:03
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Optickou převahu mají hráči Rangers.

46:45
    Adam Lowry se dostal do velmi dobré střelecké pozice, jeho pokus ale míří nad branku.

46:12
    Jaroslav Halák kryje kotouč, komerční přestávka.

45:12
    Jaroslav Halák kryje další velkou šanci domácích. Winnipeg se pokouší získat vedení zpět, ale brankář Rangers se nyní vyznamenal.
    43:55 Dryden HUNT - 1:1

43:55
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno, po rychlé akci zůstal před brankou zcela volný DRYDEN HUNT. Dostal rychlou přihrávku, a pak bleskově zakončoval do horní části branky. Nechytatelná střela. Asistence: Vincent Trocheck a Artěmij Panarin.

43:30
    Mark Scheifele se dostal před branku, Braden Schneider jej výborně odstavil od puku, zakončit domácí hráč nedokázal.

42:05
    Cole Perfetti byl volný před branku, dostal přihrávku, ale kotouč promáchl. Zakončit domácí hráč nedokázal.

42:00

41:34
    Cole Perfetti postupoval do střelecké pozice, ale v rozhodující chvíli mu puk sjel z hokejky.

41:00
    Winnipeg se usadil v útočném pásmu, ale brankář Jaroslav Halák si počíná velmi dobře.

40:01
    Utkání pokračuje dál, Mika Zibanejad zaútočil při vlastním oslabení, ale trefil jen brankáře.

40:01

Ve druhé třetině branka nepadla, a tak navzdory aktivní hře Rangers stále platí těsné vedení domácích. Connor Hellebuyck předvedl celou řadu skvělých zákroků.

40:00

39:54
    Filip Chytil – 2 min., držení.

38:58
    Nikolaj Ehlers na druhé straně neproměnil situaci tři na jednoho. Velké šance na obou stranách.

38:53
    Connor Hellebuyck skvěle zasáhl proti střele z bezprostřední blízkosti, následně jeho tým vyhodil.

38:09
    Artěmij Panarin ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Connor Hellebuyck byl pozorný.

37:20
    Rangers rozehrávají od své branky, Adam Fox se propracoval rychle do útočného pásma.

36:58
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
    Morgan Barron – 2 min., vysoká hůl.

36:41
    Domácí brankář špatně rozehrál, puk byl volný před brankou, ale nikdo z hráčů Rangers nezakončoval.

36:06
    19:28, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Více ze hry mají hostující hokejisté.

35:44
    Jaroslav Halák si celkem snadno dokázal poradit se střelou od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou. To se už dostáváme do finální fáze hry ve druhé třetině.

35:22
    Connor Hellebuyck skvěle vychytal soupeře. Po situaci dva na jednoho pálil Panarin, ale brankář jej zneškodnil.

34:51
    Komerční přestávka.

34:21
    Nikolaj Ehlers pálil z dobré pozice ze strany, ale jeho rána ke vzdálenější tyči minula cíl.

33:50
    Cole Perfetti se sice propracoval až před brankou New Yorku, ale v rozhodující chvíli nedokázal skórovat.

32:46
    Vhazovat se bude před brankou hostů, ti souboj o puk vyhráli, a tak se může hra pomalu otočit.

31:38
    Hra je přerušena, hosté jsou střelecky výrazně aktivnější, mají více ze hry a vedou 26:17 na střely.

31:20
    Artěmij Panarin to zkoušel po individuální akci střelou od modré čáry, ale kotouč byl před brankou zblokovaný.

30:23
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Rangers se dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.

30:01
    Ofsajd Winnipegu a v něm byl Pierre-Luc Dubois. Hra je přerušená. Komerční přestávka.

29:36
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti domácí.

28:34
    Kaapo Kakko autorem další střely hostujícího celku. I tentokrát si dokázal brankář poradit. Stav zápasu zůstává stále takový, jaký učila první třetina.

28:16
    Dryden Hunt zakončoval z velké dálky. Brankář Jets si dokázal poradit.

27:20
    Logan Stanley rozehrává od své branky, pokus o rychlý přechod do útočné třetiny nebyl povedený.

27:00
    Rangers se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokoušeli něco vymyslet, ale obrana Winnipegu si dokázala poradit.

26:29
    Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.

26:12
    Alexis Lafreniere po akci spoluhráče mezi kruhy převzal puk, střela z otočky byla zastavená brankářem.

25:43
    Braden Schneider ještě vybojoval puk v útočném pásmu, ale pokus o zakončení jeho spoluhráče byl už hodně nepovedený.

25:25
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Nyní jsou aktivnější hráči Rangers, kteří vyrovnali poměr střel na branku. 16:16.

23:52
    Ryan Reaves, někdejší hráč Vegas, se dostal do střelecké pozice. Jeho pokus nebyl výraznějším problémem pro brankáře soupeře.

23:38
    Jacob Trouba na tento zápas hned tak nezapomene, jedná se o jeho 600. duel v NHL. Takže gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

23:38
    Jacob Trouba jako správný obránce pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Winnipegu.

23:20
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, střelecky vedou domácí 16:12.

22:12
    Adam Lowry se po rychlé akci dostal k odraženému kotouči, a pak jej napálil na branku. Jeho pokus tak tak dokázal Jaroslav Halák udržet před brankovou čárou.

21:09
    Neal Pionk rychle otočil hru, Mason Appleton hledal Lawryho před brankkou, ale neuspěl.

20:46
    Kyle Connor se hned v úvodu druhé třetiny dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankáře Rangers.

20:30
    Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek má těsné jednobrankové vedení.

20:01

Mark Scheifele je autorem zatím jediné branky, po první třetině vedou aktuálně domácí hokejisté nad Rangers 1:0.

20:00

19:50
    Už se pravděpodobně nic nestane.

19:30
    Alexis Lafreniere to zkoušel individuálně, ale prosadit se v útočném pásmu nedokázal. Následně akci jeho spoluhráčů zblokoval domácí Logan Stanley.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:46
    Morgan Barron se po rychlé akci a otočce dostal do zakončení, ale brankář Rangers byl pozorný a nenechal domácí navýšit náskok.

18:26
    Akce hostujícího celku je přerušená pro ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

17:00
    Alexis Lafreniere dobře dostal kotouč do útočné třetiny, ale on ani jeho spoluhráči zakončit nedokázali. Následně se píská ofsajd Jets.

16:25
    12:10, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku. Více ze hry mají hokejisté Winnipegu, byť se poslední pasáže hry museli bránit.

16:03
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek hraje nyní aktivněji.

15:42
    Rangers se dostali do útočného pásma, Connor Hellebuyck výborně zasáhl.

14:18
    Po zákroku brankáře Rangers je hra přerušená. Komerční přestávka.

14:03
    Zbytečně se nepřerušuje, hra rychle plyne a sledujeme zajímavý hokej.

13:13
    Connor Hellebuyck vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrál na spoluhráče. TI se pak dostali do útočného pásma, ale neprosadili se.

13:00
    Pierre-Luc Dubois hledal rozjetého spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

12:30
    Alexis Lafreniere se sice dostal do útočného pásma, ale jeho projektil byl zblokovaný. Následná rána od modré čáry nebyla přesná.

12:00
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, více ze hry mají dál domácí hokejisté.

11:05
    Po zákroku domácího brankáře se strhla potyčka. Komerční přestávka.
    10:29 Mark SCHEIFELE - 1:0

10:29
    Domácí celek se dostává do vedení, před brankou mezi kruhy zůstal volný MARK SCHEIFELE. Dostal přihrávku od spoluhráčů a dokázal poměrně snadno prostřelit brankáře New Yorku. Asistence: Nikolaj Ehlers a Josh Morrissey.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.

09:37
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Rangers.

09:04
    Hosté v plném počtu. Následně se do brejku dostal Artěmij Panarin. Jeho pokus tak tak vytěsnil brankář. Connor Hellebuyck svůj tým nyní podržel.

08:29
    Barclay Goodrow se zmocnil kotouče před svou brankou a pokoušel se vyhodit. To se podařilo až jeho spoluhráčům.

08:06
    Jaroslav Halák kryje ránu soupeře. Mark Scheifele zůstal osamocený před brankou, ale gólmana neprostřelil.

07:40
    Jets rozehrávají od své branky, Kyle Connor nabral rychlost v útočném pásmu, ale trefil jen brankáře. Následná rána nebyla přesná.

07:09
    Přesilovku dlouhou dobu Rangers nehráli, nyní se poměr sil na ledě vyrovná.

07:04
    Artěmij Panarin – 2 min., sekání.

06:51
    Rangers se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Artěmij Panarin trefil jen soupeře před brankou.

06:20
    Josh Morrissey – 2 min., držení.

06:05
    Hosté rozehrávají od své branky, následně puk jen odevzdali soupeři a šli střídat.

05:28
    Blake Wheeler po chybě soupeře získal puk a už hledal spoluhráče před brankou dobrou přihrávkou. Obrana Rangers si dokázala poradit.

05:07
    Adam Lowry nabral ve střední třetině rychlost, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.

04:00
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, tento styl hry musí fanoušky bavit.

03:39
    Jaroslav Halák kryje kotouč po střele od modré čáry, bude se vhazovat.

02:40
    Josh Morrissey se sice probojoval do útočné třetiny, ale jeho rána z pravého kruhu byla obráncem zblokovaná.

02:07
    Blake Wheeler se po individuální akci dostal do zakončení. S jeho pokusem neměl brankář Rangers mnoho práce.

01:30
    Neal Pionk to vzal na sebe, jeho důrazná rána byla zblokovaná před brankou. Následně se útočného pásma dostali Rangers.

00:59
    Morgan Barron se obtočil okolo obránce a zakončoval. S jeho pokusem si Jaroslav Halák dokázal snadno poradit.

00:21
    Kyle Connor napadal rozehrávku Rangers za brankou, ale zakončit nedokázal. Dobře to nyní sehráli hosté.

00:01
    Úvodní buly pro domácí celek, zápas začíná.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, Schmidt – Connor, Scheifele, Ehlers – Perfetti, Dubois, Wheeler – M. Barron, Lowry, Appleton – Mäenalanen, D. Gustafsson, Gagner.

New York Rangers: Halák (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba, Zac. Jones, Schneider – Kreider, Zibanejad, Kakko – Panarin, Trocheck, Lafreniere – Vesey, Chytil, Goodrow – Hunt, Carpenter, Reaves.

Zápas začne o něco později.

Winnipeg Jets patří mezi poslední tři kluby, které na první zápas sezony čekají. Dnes na svém ledě přivítají Rangers.

New York Rangers zvládl vstup do nového ročníku ve velkém stylu. Tampu porazil 3:1 a proti Minnesotě si zastřílel a zvítězil 7:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě Winnipeg Jets a New York Rangers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Scheifele (Ehlers, Morrissey), 56. Gagner (Mäenalanen, D. Gustafsson), 59. Scheifele (Dubois, Ehlers), 60. Connor (Wheeler) – 44. Hunt (Trocheck, Panarin)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), DeMelo, Pionk, Stanley, Schmidt, Dillon – Connor, Scheifele (A), Ehlers – Perfetti, Dubois, Wheeler – M. Barron, Lowry (A), Appleton – Mäenalanen, D. Gustafsson, Gagner.
    Trenér: Rick Bowness

New York Rangers: Halák (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba (C), Schneider, Hájek – Kreider, Zibanejad (A), Kakko – Panarin, Trocheck, Lafreniere – Vesey, Chytil, Goodrow (A) – Hunt, Carpenter, Reaves.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Kozari, Rank – Gawryletz, Murchison

Diváci: 14 553