Hodonín – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Rosice – Hlučín 1:2 (kon.) | Frýdlant n/O – Uničov 1:5 (kon.)
Blansko – Slovácko B 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vrchovina 0:0 (kon.) | Kroměříž – Zlín B 1:1 (kon.)
FK Hodonín
1:1 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 15.10.2022, 14:30 • Stadion J. Suka (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Je tu konec. Máme za sebou zápas 11. kola MSFL mezi domácím Hodonínem a hostujícím Frýdkem-Místkem. Spokojený není nakonec ani jeden tým. Domácí se sice dostali v 58. minutě do vedení, avšak hosté dokázali o dvacet minut později srovnat na 1:1. Na obou týmech bylo vidět, že chtějí vyhrát, avšak další gól již nepadl, a tak dnes dochází k dělbě bodů. (16:23:31)

90+1

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

90
    Po následném rohu se domácí k dalšímu ohrožení brány již nedostali.

89
    Tvrdou ránu směrem na Gergelu vyslal Tibor Jáger, hostující gólman ale dobře zasáhl.

88
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Petr Bohun, přichází Milan Kadlec.

87
    Zápas spěje ke svému konci. Domácí se tlačí do útoku.

Dnešní utkání sleduje 165 diváků.

85
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Michal Velner).

82
    Po faulu na hranici vlastního vápna budou rozehrávat hosté.

80
    Domácí byli ve druhém poločase o trochu aktivnější, avšak uvidíme, co s nimi udělá inkasovaná branka.
    78. Jakub MASSANIEC - 1:1

78
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Na rohový kop Patrika Rubého si ve vápně naskočil JAKUB MASSANIEC a povedenou hlavičkou z deseti metrů nedal šanci brankáři Petrášovi – 1:1!

78
    Gólman Gergela nyní schoval do rukavic i centr mířící na hranici velkého vápna.

77
    S hosty mohlo být zle. Po další nebezpečné střele teď ale dobře zakročil gólman Gergela.

75
    ze hřiště odchází Martin Holek, přichází Tibor Jáger.

74
    Když už to vypadalo na zajímavou akci Frýdku-Místku, podklouzl u postranní čáry Hykel a bude z toho jen aut pro domácí.

73
    Hostům se stále nedaří dostat se do zajímavé šance. Hraje se hlavně ve středu pole.

70
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Dominik Konečný, přichází Marek Kostka,
    ze hřiště odchází Patrik Rubý, přichází Jan Martiník.

Aleš Strouha

Branky: 58. Holek – 78. Massaniec

Karty:   85. Velner (FRM)

FK Hodonín: Petráš – Helísek, Dressler, Smékal, Sukup, Švantner, Bobčík, Holek, Bohun, Langer, Dunda
    Náhradníci: Caltík, Kyselka, Pazdera, Kadlec, Fila, Jáger, Pitron

Trenér: Pavol Švantner

FK Frýdek-Místek: Gergela – Blehchař, Massaniec, Velner, Konečný, Zupko, Dadak, Vlachovský, Kovařík, Hykel, Rubý
    Náhradníci: Prokel – Nevřela, Burgo, Kostka, Kirschner, Martiník

Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Šimoník – Tomanec, Gasnárek