Kolín nad Rýnem – Augsburg 3:2 (kon.) | Union Berlín – Dortmund 2:0 (kon.) | Bayern – Freiburg 5:0 (kon.)
Bayern Mnichov
5:0 (2:0)
SC Freiburg
Neděle 16.10.2022, 19:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 10. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 10:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:9. (21:27:51)

Bayern o své výhře rozhodl na začátku druhého poločasu, kdy ke dvoubrankovému vedení v rychlém sledu přidal další dvě branky a zbytek zápasu už se víceméně jen dohrával, přesto se ještě dokázal střelecky prosadit i střídající Sabitzer. Jinak se trefili všichni čtyři čistě ofenzivní hráči v sestavě Bayernu, před Sabitzerem se postupně zapsali do střelecké listiny Gnabry, Choupo-Moting, Sané a Mané, Bayern tím přeskočil svého soupeře na druhém místě tabulky a ztrácí na vedoucí Union Berlín čtyři body.

Rozhodčí Stegemann dnes nenastavil ani minutu, oba poločasy ukončil okamžitě s uplynutím pětačtyřicáté minuty jednotlivého dějství a Bayern slaví vítězství 5:0.

90

89
    Ještě jednu šanci měl i Sadio Mané, také Senegalec ve své příležitosti pálil příliš vysoko.

88
    K odraženému míči po Gnabryho centru se dostal Mathys Tel, střela sedmnáctiletého talenta mířila nad břevno.

87
    Po odrazu míče do zámezí bude vhazovat Freiburg, i v této chvíli ale Julian Nagelsmann svým svěřencům tleská, s druhým týmem tabulky dnes naprosto zametli.

85
    Domácí si znovu přihrávají ve středu hřiště, v závěru už naprosto rozhodnuté utkání nemá moc velké tempo.

83
    Džon Woo-Jong zezadu nepříjemně fauloval Kimmicha, domácí kapitán už se zvedá zpět na nohy.

82
    I nadále se hraje pod taktovkou domácích, ti znovu mají míč ve svém držení a přihrávají si na vlastní polovině.

80
    Bayern právě vstřelil branku! Bayern už vede o pět branek! Gnabry potáhl míč po útočné polovině k pokutovému území, pak jeho kolmice neprošla na nabíhajícího Maného, Lienhart ale nešťastně odehrál míč jen k volnému MARCELU SABITZEROVI, jenž s přehledem prostřelil Flekkena!

79
    Kimmichově přetaženému centru z rohového kopu se Freiburg ubránil.

79
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Noussair Mazraoui, přichází Josip Stanišić.

79
    Zdravotní potíže trápí Mazraouiho, ten bude muset střídat.

78
    Daviesův centr před nabíhajícím Gnabrym odehrál na rohový kop Noah Weisshaupt.

76
    ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Mathys Tel.

76
    ze hřiště odchází Matthijs de Ligt, přichází Benjamin Pavard.

76
    ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Marcel Sabitzer.

Tomáš Kohlmann

Branky: 13. Gnabry, 33. Choupo-Moting (Sané), 53. Sané (Choupo-Moting), 56. Mané (Gnabry), 80. Sabitzer

Karty:   50. Gregoritsch (FRE), 51. Sildillia (FRE), 72. Streich (FRE)

Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 10:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:9.
    Bayern Mnichov: Ulreich – Mazraoui (79. Stanišić), Upamecano, de Ligt (76. Pavard), Davies – Kimmich (C), Goretzka (76. Sabitzer) – Gnabry, Sané (76. Tel), Mané – Choupo-Moting (66. Musiala).
    Náhradníci: Schenk – Gravenberch, Wanner.

Trenér: Julian Nagelsmann

SC Freiburg: Flekken – Sildillia, Ginter, Lienhart, Günter (C) – Eggestein, Höfler (64. Keitel) – Schade (57. Džong), Doan (75. Höler), Grifo (57. Weisshaupt) – Gregoritsch (57. Petersen).
    Náhradníci: Atubolu – Kübler, K. Schlotterbeck, Wagner.

Trenér: Christian Streich