Mladá Boleslav – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:3 (kon.) | Třinec – Sparta 4:2 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:0 (po pr.) | K. Vary – Motor ČB 4:3 (kon.)
Vítkovice – Kladno 2:0 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 16.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 11. kolo

Ve třetí třetině jsme svědky žádné branky nebyli, a proto si vítězství z dnešního utkání připisují hráči Komety Brno. Vítěznou branku vstřelil ve 33. minutě Jakub Flek.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek nedělního večera a zase někdy na počtenou! (19:27:45)

59:30
    Navrátilova tečovaná rána proskotačila těsně mimo pravé tyče!

58:45
    Konrád zůstává na střídačce, uvidíme přesilovku 6 na 4!

58:45
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Michal Gulaši – 2 min., nedovolené bránění.

58:28
    Nejúspěšnější střelec extraligy, Luboš Horký, byl nyní až příliš netrpělivý při přechodu do pásma.

58:04
    Hosté se s ničím nepárali a kotouč od Čiliaka poslali k jeho protějšku, Konrádovi. Píská se zakázané uvolnění.

57:29
    Velmi šikovný Sallinen kličkuje, zatím úspěšně, za brankou Konráda.

56:51
    Kučeříkův pokus od modré Konrád bez problémů vyráží.

56:34
    Po teči Řezníčka skončil hrací předmět mimo mantinely.

55:58
    Dravý Navrátil předskočil trojici Brněnských a získal puk do svého držení.

55:15
    Domácí vyvíjí na soupeře neustálý tlak, nicméně čas se jim pomalu, ale jistě krátí.

54:37
    Nabídka na Sallinena byla příliš dlouhá a kotouč je opět v moci Hanáků.

53:58
    Po několikrát tečované ráně od modré se jako první natáhl Čiliak. Domácí forvard měl smůlu.

53:21
    Kuncova rána zápěstím z pravé strany skončila na Čiliakově rameně!

52:54

52:39
    Před Čiliakem je pískána přihrávka rukou a hra je vykázána do středního pásma.

52:05
    Dělovka Škůrka nejen, že minula zařízení, ale navíc i připravila domácí o hru v útočném pásmu.

51:56
    Po střele z pravého kruhu Čiliak hru přerušuje. Domácí mají ještě 47 vteřin výhody 5 na 3.

Štěpán Navrátil

Branky a nahrávky: 16. Rašner (Škůrek, Kunc), 38. Ondrušek (Konrád) – 12. Kollár (Šalé), 26. Strömberg (Hrbas), 33. Flek (Sallinen, Strömberg)

HC Olomouc: Konrád – T. Černý, Ondrušek (C), Rašner, Švrček, Škůrek, Řezníček, Dujsík – J. Káňa (A), P. Musil, Kunc – Klimek (A), Nahodil, Navrátil – Kusko, Menšík, Kucsera – Olesz, Anděl, Mácha.
    Trenér: Jan Tomajko

HC Kometa Brno: Čiliak – Ďaloga, Ščotka, Kučeřík, Holland, Hrbas, Gulaši (A), Kundrátek (A) – Flek, Horký, Holík – Zaťovič (C), Strömberg, Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Dufek, Sallinen, Kratochvíl.
    Trenér: Martin Pešout

Rozhodčí: Mrkva, Obadal – Rampír, Axman