Aston Villa – Chelsea 0:2 (kon.) | Leeds – Arsenal 0:1 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 0:0 (kon.)
Southampton – West Ham 1:1 (kon.) | Liverpool – Manchester City 1:0 (kon.)
Manchester United
0:0 (0:0)
Newcastle United
Neděle 16.10.2022, 15:00 • Old Trafford, Manchester (Kapacita: 74 310) • Anglická Premier League • 11. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11. (16:59:40)

Dnešní utkání je za námi. Celý druhý poločas se hrál téměř stejný zápas jako v prvním poločase. V samotném závěru měli domácí dvě obrovské šance. Nejdříve Fred netrefil odkrytou branku a poté Rashford po centru Casemira poslal míč těsně vedle soupeřovy branky. Oba týmy si tak po dnešní remíze 0:0 připisují do tabulky po jednom bodu.

90+6

90+5
    Marcus Rashford dostal do vápna skvělý centr z levé strany hřiště od Casemira. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil těsně vedle soupeřovy branky!

90+5
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. Domácí obklopují s míčem vápno soupeře.

90+4
    Rudí ďáblové byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři. Ten však rychle rozehrál a opět se řítí směrem dopředu.

90+3
    Domácí zamkli svého soupeře uvnitř vápna.

90+2
    Antony vyslal na branku střelu zhruba z osmnácti metrů, ale trefil pouze Botmana.

90+2
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Střídání v týmu Newcastle United:
    ze hřiště odchází Fabian Schär, přichází Jamaal Lascelles.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.
    88. Fred netrefil poloodkrytou branku.

88
    Rashford dostal skvělý pas za obránce. Následně obešel s míčem brankáře a poslal míč do vápna, kde byl Fred. Ten však míč následně svou střelou poslal jen vedle soupeřovy branky! Tak to byla obrovská šance domácích.

87
    Někteří fanoušci domácích už otráveně opouštějí Old Trafford a nevěří, že by jejich miláčci mohli ještě vstřelit branku.

86
    Varane se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

84
    Casemiro napřáhl ke střele z velké dálky, ale svým pokusem trefil pouze Longstaffa.

83
    Willock se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale střela mu vůbec nesedla a míč tak skončil jen mimo branku.