Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.) | Boston – Arizona 6:3 (kon.) | New Jersey – Detroit 2:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:2 (kon.) | Washington – Montreal 3:1 (kon.)
NY Islanders – Anaheim 7:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:7 (kon.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.)
Dallas – Nashville 5:1 (kon.) | Seattle – Vegas 2:5 (kon.) | San Jose – Chicago 2:5 (kon.)

2. Anže Kopitar (LAK) – 0+3
    3. Mats Zuccarello (MIN) – 1+2 (05:32:34)

Los Angeles Kings ukončilo sérii dvou porážek a slaví první vítězství v letošní sezóně NHL, na kterém se ovšem pořádně nadřelo. Kings vedli v úvodní části 3:0, jenže Wild se zvedli a dokázali snížit na rozdíl jednoho gólu, což se ve zbytku utkání několikrát opakovalo až nakonec dokázal vyrovnat Sam Steel. Bohužel pro domácí ale hned vzápětí vrátil LA Kings vedení Adrian Kempe a jeho druhý gól v zápase byl nakonec vítězný. Konečné skóre. Minnesota Wild 6 Los Angeles Kings 7.

59:54
    Jared Spurgeon nebo některý z jeho spoluhráčů mohl skórovat u levé tyče, ani přes obrovskou snahu se mu ale puk do sítě protlačit nepodařilo!

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:48
    Kings mohli z pravé strany skórovat do prázdné brány, jenže Frédérick Gaudreau šel rychle do kolen, aby puk mezi jeho nohama neprošel do brány!

57:14
    Oba týmy hrají v plném počtu a Kings zkrácenou přesilovou hru využít nedokázali. Wild prohrávají o jeden jediný gól a ještě existuje jejich šance na vyrovnání.

55:14
    Joel Eriksson Ek byl vyloučen za podrážení a Minnesota se připravila o přesilovou hru. Hra 4 na 4.

54:37
    Quinton Byfield byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Wild mají obrovskou šanci vyrovnat.

54:09
    Kings otočili hru a vypálili na levém křídle, Filip Gustavsson ale zůstal nepřekonán a za těsného vedení hostí 7:6 dostává prostor krátká reklamní přestávka.

53:42
    Jacob Middleton vyslal na hostující bránu pro změnu ránu na levém křídle, taktéž ale pálil od modré čáry a taktéž ho vychytal pozorný brankář hostí Cal Petersen.

53:18
    Minnesota vystřelila na ose útočného pásma od modré čáry a Cal Petersen viděl puk na poslední chvíli, přesto skvěle zasáhl pravým betonem a poté zmrazil kotouč pod lapačkou!

51:51
    Kings nepřesně rozehráli podél trestných lavic a vhazovalo se po levici brankáře Cala Petersena.

50:30
    Filip Gustavsson bez problému ukryl střelu Anžeho Kopitara v lapačce a následuje krátká komerční přestávka.

49:30
    Wild vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrací zpět před jejich bránu. Už jsme byli svědky 13 gólů!
    48:03 Adrian KEMPE - 6:7

48:03
    Los Angeles právě vstřelilo branku! ADRIAN KEMPE si najel do mezikruží na zpětnou přihrávku od Anžeho Kopitara a parádní střelou zápěstím vymetl levý horní roh brány! Wild konečně dokázali vyrovnat, jenže hned vzápětí inkasovali a znovu prohrávají. Neuvěřitelný zápas a drama. Asistence: Anže Kopitar a Mikey Anderson.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Middleton (Spurgeon, Boldy), 17. M. Foligno (Eriksson Ek, Dumba), 26. Eriksson Ek (Kaprizov, Zuccarello), 33. Kaprizov (Zuccarello, Gustavsson), 46. Zuccarello (Addison, Boldy), 48. Steel (Hartman, Brodin) – 5. Kempe (Fiala, Mik. Anderson), 9. Vilardi (Iafallo, Byfield), 12. Doughty (Kopitar, Fiala), 19. Iafallo (Vilardi, M. Roy), 30. Fiala (Kempe, Kopitar), 34. M. Roy (Lemieux, Kaliyev), 49. Kempe (Kopitar, Mik. Anderson)

Minnesota Wild: M. Fleury (21. Gustavsson) – Spurgeon (C), Goligoski, Dumba (A), Brodin, Addison, Middleton – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – M. Foligno (A), Eriksson Ek, Jost – Boldy, Steel, F. Gaudreau – Duhaime, Rossi, Dewar.
    Trenér: Dean Evason

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty (A), Mik. Anderson, M. Roy, Durzi, Clarke, Edler – Kempe, Kopitar (C), Fiala – Arvidsson, Danault (A), T. Moore – Vilardi, Byfield, Iafallo – Lizotte, Lemieux, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: McCauley, Rehman – Deschamps, Murchison

Diváci: 18 421