Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.) | Boston – Arizona 6:3 (kon.) | New Jersey – Detroit 2:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:2 (kon.) | Washington – Montreal 3:1 (kon.)
NY Islanders – Anaheim 7:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:7 (kon.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.)
Dallas – Nashville 5:1 (kon.) | Seattle – Vegas 2:5 (kon.) | San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
Edmonton – Calgary 3:4 (kon.)
Minnesota Wild
6:7 (2:4, 2:2, 2:1)
Los Angeles Kings
Neděle 16.10.2022, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

55:14
    Joel Eriksson Ek byl vyloučen za podrážení a Minnesota se připravila o přesilovou hru. Hra 4 na 4.

54:37
    Quinton Byfield byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Wild mají obrovskou šanci vyrovnat.

45:47
    Minnesota si zahraje pátou přesilovou hru v zápase poté, co byl za podrážení vyloučen Drew Doughty.

37:41
    Jonas Brodin byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za podrážení, a Kings mohou navýšit své vedení 6:4.

34:42
    Adrian Kempe byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a po komerční přestávce budou hrát další přesilovou hru.

31:03
    Andrian Kempe dostal dvě minuty za držení a Minnesota má velkou příležitost dostat se opět na dostřel.

28:40
    Mats Zuccarello předvedl skvělý bekčeking, jenže po rychlé otočce hokejkou podrazil nohy soupeře, což znamenalo dvě minuty za podrážení a přesilovou hru Kings.

23:57
    Marcus Foligno byl vyloučen na dvě minuty za hrubost, zatímco na straně hostí za stejný prohřešek Blake Lizotte a Brendan Lemieux. Wild z toho tedy vyšli dobře a budou hrát přesilovou hru.

20:33
    Drew Doughty fauloval v blízkosti vlastní brány a Joel Eriksson Ek byl zasažen jeho vysokou holí.

18:56
    Jonas Brodin vyhodil puk zpoza vlastní brány přes ochranné sklo a byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

09:23
    Marco Rossi byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Kings mají možnost odskočit rychle na rozdíl tří gólů.

01:47
    Kirill Kaprizov byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Los Angeles Kings si zahraje v úvodu přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Middleton (Spurgeon, Boldy), 17. M. Foligno (Eriksson Ek, Dumba), 26. Eriksson Ek (Kaprizov, Zuccarello), 33. Kaprizov (Zuccarello, Gustavsson), 46. Zuccarello (Addison, Boldy), 48. Steel (Hartman, Brodin) – 5. Kempe (Fiala, Mik. Anderson), 9. Vilardi (Iafallo, Byfield), 12. Doughty (Kopitar, Fiala), 19. Iafallo (Vilardi, M. Roy), 30. Fiala (Kempe, Kopitar), 34. M. Roy (Lemieux, Kaliyev), 49. Kempe (Kopitar, Mik. Anderson)

Minnesota Wild: M. Fleury (21. Gustavsson) – Spurgeon (C), Goligoski, Dumba (A), Brodin, Addison, Middleton – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – M. Foligno (A), Eriksson Ek, Jost – Boldy, Steel, F. Gaudreau – Duhaime, Rossi, Dewar.
    Trenér: Dean Evason

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty (A), Mik. Anderson, M. Roy, Durzi, Clarke, Edler – Kempe, Kopitar (C), Fiala – Arvidsson, Danault (A), T. Moore – Vilardi, Byfield, Iafallo – Lizotte, Lemieux, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: McCauley, Rehman – Deschamps, Murchison

Diváci: 18 421