Bohemians B – Vltavín 1:0 (kon.) | Hostouň – Domažlice 1:1 (kon.)
TJ Sokol Hostouň
1:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 16.10.2022, 15:30Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Tento zápas nabídl dvě branky v prvním poločase, prosadili se domácí i hosté, a pak mač končí dělbou bodů. Hostouň remizovala s Domažlicemi doma 1:1. (17:22:56)

90+3

90+1
    Celkem snadno si domácí brankář Tetour dokázal poradit s akcí soupeře. Míč následně rychle rozehrál.

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    To už běží poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Domácí rána končí nad brankou. Pravděpodobně poslední velká příležitost v zápase.

89
    Po faulu hostů budou v samotném závěru rozehrávat domácí volný kop z velmi dobré pozice. To je na přímou střelu na branku.

87
    Pavlík to vzal na sebe, jeho individuální akci chybělo přesnější finální řešení.

87
    Fanoušci stále ženou své oblíbence v cestě za skórováním, ale Jiskra hraje dobře před vlastní brankou.

85
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

83
    Gabovda poslal centr před branku, ale defenziva Jisky si dokázala poměrně snadno poradit. Navíc centr byl hodně nepovedený.

81
    Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale nikdo z hlavičkujících hráčů nedokázal zakončit.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný.

79
    Hostující Mužík rozehrával volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana se dokázala poradit.

75
    Optickou převahu sice mají domácí fotbalisté, ale nemohou se přes dobrou obranu soupeře propracovat do zakončení.

74
    Následně domácí měli možnost volného kopu, ale pokus o zakončení byl hodně nepovedený.

74
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Martin Rychnovský).

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek to nyní sehrál velmi dobře, ale rána končí nad.

68
    Optickou převahu mají nyní domácí fotbalisté, kteří se snadněji dostávají do zakončení a střeleckých pozic. Zatím stále platí vyrovnaný stav.