HC Slovan – Lipt. Mikuláš 4:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Košice 1:2 (po pr.) | Nitra – Trenčín 2:1 (kon.)
Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 4:5 (1:2 po s.n.) | Prešov – Zvolen 3:2 (po pr.)
HC Prešov
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 16.10.2022, 17:00 • Ice Aréna Prešov • Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

Skončil sa nám zápas v ktorom víťazia domáci hokejisti! Berú 2 body po výhre v predĺžení. Sledovali sme veľmi dobrý hokej so šancami a gólmi na oboch stranách. Ja sa s vami pre dnešokm lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (19:26:04)

62:54
    Tím HC 21 Prešov dal gól! Strelcom gólu je ABBOTT GIRDUCKIS! Domáci využívajú presilov hru. Masrtin strieľal na Patersona, ktorý puk len vyrazil a Girduckis pohotovo dorazil puk do brány! Asistencie: Martin, Gerlach.

62:34
    Domáci majú obrovský tlak, ale Paterson výborne držím svoje mužstvo.

61:47
    Maroš Jedlička dostáva 2 minúty za držanie.

61:36
    Veľká šanca Zvolena! 3 na 1 vyriešili hostia výborne, ale čistý gól teraz chytá Bespalov!

61:02
    Samuel Hain pálil z kruhov, ale opäť chytá Bespalov.

60:45
    Sideroff pekne obrúžil bránu, prihral Messnerovi, ktorý strieľal, ale Bespalovova lapačka bola pripravená.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa zápas nerozhodol. Hostia šli v tretej tretine do vedenia gólom Haina, ale domáci vyrovnali vďaka Dominikovi Jedroľovi. Zápas musír rozhodnúť predĺženie, prípadne samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:59
    Domáci v plnom počte a začína aj posledná minúta tretej tretiny.

58:00
    Začali posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:45
    Zvolen má obrovský tlak. Mudrák strieľal od modrej. bondra dorážal, ale Bespalov chytá všetky strely.

56:59
    Domáci hokejista Max Gerlach dostáva 2 minúty za sekanie.

55:11
    Huntebrinker strieľal z kruhov, ale jeho pokus chytá Bespalov. Hostia zostávajú v pásme a kombinujú.

54:31
    Domáci hokejista Eduard Šimun dostáva 2 minúty za vyhodenie puku.

53:45
    Marek Viedenský tiesnený strieľal bekhendom, ale Bespalov chytá. 4 útok hostí hrá dnes výborný zápas.

Lissko

Branky a nahrávky: 12. Ballhorn (Nauš, Šimun), 51. Jendroľ (Girduckis, Turan), 63. Girduckis (Martin, Gerlach) – 32. Mudrak (Hecl, Sideroff), 49. Hain (Messner, Zuzin)

HC Prešov: Bespalov (Rabčan) – D.Jendroľ, Turan – Rajnoha, Ballhorn – Giles, Fekiač – Nátny – Žilka, Šimun, K. Jendroľ – Nauš, Šimek, Gerlach – Martin, Girduckis, Neuls – Krajč, Krajniak, Klíma
    Trenér: Ernest Bokroš

HKM Zvolen: Paterson (Trenčan) – Messner, Hain – Sládok, Mudrák – Hráško, Barcík – Bondra, Hunterbrinker, Zuzin – Hecl, Longkow, Sideroff – Stupka, Šiška, Jedlička – Kašlík, Csanyi, Viedenský, Marcinek
    Trenér: Peter Oremus

Rozhodčí: Korba, Štefík – Durmis, Janiga