Bournemouth – Southampton 0:1 (kon.) | Brentford – Chelsea 0:0 (kon.) | Newcastle – Everton 1:0 (kon.)
Liverpool – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:0 (kon.)
Brentford FC
0:0 (0:0)
Chelsea FC
Středa 19.10.2022, 20:30 • Gtech Community Stadium, Brentford • Anglická Premier League • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:29:42)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:7.

Je konec. Brentford remizoval s Chelsea bezbrankově.
    Už v 9. minutě se Toney dostal do velké šance, ale Kepa parádním zákrokem zamezil úvodní brance. Ve 34. minutě se Toney znovu dostal do velké příležitosti, ale gólman Chelsea znovu úřadoval. Následně přišla šance ze strany hostů, ovšem Raya vyrazil pokus Azpilicuety. Ve 39. minutě se Broja dostal za obránce, ale následně podklouzl a velmi nadějná akce hostů tak nic nenabídla.
    Do druhé půle opět vlétli domácí velmi aktivně, ale Kepa vyrazil také pokus Mbeumy. Následně se větší šance odehrály ke konci zápasu. Toneymu dnes nebylo přáno, neboť ani třetí velkou šanci neproměnil. V 85. minutě se Sterling dostal ke střele uvnitř vápna, ale tu zblokoval domácí obránce Pinnock. V 89. minutě Raya vyrazil tvrdý pokus Pulisice. V nastavení mohl rozhodnout Carney Chukwuemeka, ale domácí gólman si udržel čisté konto.
    V utkání Brentfordu s Chelsea branka nepadla.

90+5

90+5
    Po centru z rohu si hosté chtěli vymodlit ruku soupeře, ale ta nebyla ani náhodou.

90+4
    Carney Chukwuemeka se dostal z levé strany vápna ke střele, ale David Raya znovu podržel svůj tým skvělým zákrokem! Následuje rohový kop Chelsea.

90+4
    Kepa Arrizabalaga byl rychle napadán domácím útočníkem, ale nakonec si pod tlakem poradil.

90+3
    Raheem Sterling chtěl lobovaným míčem najít spoluhráče, ale David Raya si došel pro balón a chytil jej do rukou.

90+3
    Hosté drží balón v nastavení tohoto zápasu, ale zatím se nemohou dostat blíž k bráně Brentfordu.

90+2
    Střídání v týmu Brentford FC:
    ze hřiště odchází Vitaly Janelt, přichází Sámán Ghoddos.

90+1
    César Azpilicueta centroval z pravé strany, ale obrana Brentfordu si poradila a odkopla balón.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Christian Pulisic vypálil tvrdou štiplavou ránu, se kterou měl David Raya menší problémy, ale dokázal ji vyrazit. Následně se americký fotbalista dostal do vápna po levé straně, ale jeho přihrávka skončila jen v rukou brankáře.

88
    Hosté nyní dlouze kombinují okolo hranice vápna, ale střela Matea Kovačiče byla opět zblokována.

86
    Rozhodčí dnes celý zápas nechává hru plynout a pouští také ostřejší souboje. Nyní se Pierre-Emerick Aubameyang dostal ke střele, ale jeho přízemní střelu k levé tyči chytil brankář David Raya.

85
    Raheem Sterling se krásně uvolnil po excelentní přihrávce spoluhráče, ale ještě lepší zákrok předvedl domácí obránce Ethan Pinnock, který skluzem zblokoval zakončení tohoto mrštného křídelníka!

84
    Jorginho fantasticky dostal lobem míč za obranu na Pulisice, ale jeho střelu zblokoval obránce Brentfordu.

83
    Ivan Toney se poněkolikáté dnes ocitl v šanci, ale Kepa Arrizabalaga jej svým vyběhnutím dostal do zakončení z úhlu, které následně vyrazil.