Bournemouth – Southampton 0:1 (kon.) | Brentford – Chelsea 0:0 (kon.) | Newcastle – Everton 1:0 (kon.)
Liverpool – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:0 (kon.)
Newcastle United
1:0 (1:0)
Everton FC
Středa 19.10.2022, 20:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 12. kolo

Miguel Almirón se stal jediným střelcem zápasu a díky jeho ráně z 31. minuty získávají body do tabulky domácí fotbalisté. Hosté ani jednou nedokázali ohrozit domácího brankáře. Nick Pope měl cestu k čistému konto velmi snadnou. (22:28:03)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:12.

90+8

90+6
    Nick Pope uvedl míč do hry, rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+6
    Hosté se dopustili útočného faulu, což domácím naprosto vyhovuje. Ti s rozehrávkou na své polovině spěchat rozhodně nebudou.

90+5
    Domácí rozehrávají na své polovině, následně balon končí u brankáře Jordana Pickforda. Ten rychle rozehrál.

90+4
    Až nyní budou rozehrávat hosté, Vitalij Mykolenko chce rychle rozehrát a otočit hru. Pokus se mu však nepodařil podle představ.

90+3
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí celek drží hru daleko od vlastní branky.

90+1
    Vitalij Mykolenko si počínal nedovoleně, hrát tak budou domácí. Nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nespěchají.

90+1
    Celkem šest minut uvidíme navíc.

90+1
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutá karta pro tým Everton FC (James Tarkowski). Hostující hráč vidí žlutou kartu po faulu na domácího hráče.

89
    Centr se od praporku snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

88
    Newcastle vybojoval díky dobré hře rohový kop. Dwight McNeil to z pohledu hostů nevyřešil příliš dobře.

88
    Domácí fanoušci od první až do poslední minuty vytvářejí velmi příjemnou atmosféru na stadionu. Zatím mohou být spokojenější.

86
    Střídání v týmu Newcastle United:
    ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Chris Wood.

86
    Elliott Anderson po rychlé akci spoluhráčů centroval před branku, následná hlavička o malý kousek minula branku.

85
    Sledujeme spíše velký boj než nějaký pohledný fotbal. Jordan Pickford rychle rozehrává od své branky, aby podpořil útočnou snahu spoluhráčů.

83
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se sice snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.