New Jersey – Anaheim 4:2 (kon.) | Ottawa – Boston 7:5 (kon.) | Columbus – Vancouver 4:3 (po pr.)
Tampa – Philadelphia 2:3 (kon.) | NY Islanders – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 3:2 (kon.)
Edmonton – Buffalo 2:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:4 (0:1 po s.n.)

3. Matt Roy (LAK) – 2+0 (06:35:17)

Nashville vstupovat navzdory velkému počtu vyloučení do třetí části s dvoubrankovým vedením, to ovšem dokázal smazat dvougólový Matt Roy a Kings čekalo podruhé v řadě prodloužení. Na rozdíl od střetnutí v Detroitu však dnes gól nepřineslo a následné nájezdy rozhodl Gabriel Vilardi. Predators prohráli potřetí v řadě, zatímco Kings slaví třetí venkovní výhru za sebou a zatím jsou během tripu stále stoprocentní. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Los Angeles Kings 4.

Gabriel VILARDI - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
    Autorem vítězné branky je GABRIEL VILARDI.

3. série
    0:1
    Roman Josi si sjel zleva před bránu a chtěl zamířit ke vzdálenější pravé tyči, Cal Petersen ho ale vychytal vyrážečkou!

2. série
    0:1
    Gabriel Vilardi nabral rychlost a po zamíchání s pukem zasunul kotouč u pravé tyče do jediného volného místa!

2. série
    0:0
    Matt Duchene krásně zamíchal s pukem a skoro zastavil, jeho následný lob ale skončil na lapačce Cala Petersena.

1. série
    0:0
    Kevin Fiala zvolil podobné zakončení a také Juuse Saros vytáhl puk vyrážečkou nad svou bránu.

1. série
    0:0
    Filip Forsberg se rozjel jako první a po rychlém zamíchání s pukem ztroskotal na vyrážečce Cala Petersena.

Samostatné nájezdy začínají.

Cal Petersen předvedl v závěru prodloužení fantastický přesun proti ráně z pravého kruhu a zasloužil se o to, že dnešní utkání rozhodnou nájezdy. Drama vrcholí. Po prodloužení. Nashville Predators 3 Los Angeles Kings 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:18
    Mikael Granlund zamíchal s pukem na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a napřáhl k táhlé střele zápěstím, která minula vzdálenější levý horní roh brány Kings.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:12
    Filip Forsberg si sjížděl z pravého křídla před bránu a Drew Doughty ho zezadu zatáhl. Dvě minuty za držení.

62:50
    Matt Duchene měl velkou šanci, jenže střelou v blízkosti pravé tyče rozvlnil pouze boční síť, zatímco na druhé straně pálil Drew Doughty a Juuse Saros puk zmrazil.
    61:10 Sean Durzi mohl rozhodnout dnešní prodloužení zápasu

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Glass (Granlund, McDonagh), 29. F. Forsberg (Granlund, Duchene), 40. Jeannot (Sissons) – 25. Vilardi (Kaliyev, Durzi), 53. M. Roy (Lemieux), 58. M. Roy (Vilardi, Byfield), rozh. náj. Vilardi