New Jersey – Anaheim 4:2 (kon.) | Ottawa – Boston 7:5 (kon.) | Columbus – Vancouver 4:3 (po pr.)
Tampa – Philadelphia 2:3 (kon.) | NY Islanders – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 3:2 (kon.)
Edmonton – Buffalo 2:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:4 (0:1 po s.n.)

3. Noah Cates (TBL) – 1+0 (03:45:43)

Zápas je u konce. Po otočce ve třetí třetině si Flyers zapisují další dva body a po třech zápasech jsou stoprocentní. Tampa prohrává třetí zápas ze čtyř. O otočku se ve třetí třetině postarali van Riemsdyk, který se prosadil ve 42. minutě, a Cates, jenž skóroval v minutě číslo 53.

59:50
    V posledních sekundách už se ani blesky nedostávají ke střelám. Philadelphia opravdu tvrdě brání a dává do toh ovše.

59:30
    Stamkosova další rána znovu nezapadla do sítě. tentokrát se ani nedostala k Hartovi.

59:06
    Odražený kotouč mířil pomalu na odkrytou klec Tampy. Jeden z hráčů ho ale stihl dojet a znovu založit útok.

58:25
    Tampa už se snaží s odkrytou klecí. Stamkos pálil z dálky a jeho střela nebyla špatná. Na hattrick tomu ale ještě něco chybělo.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Philadelphia se dostala dvakrát rychle před branku Vasilelvského, ale nedokázala ani jedno uvystřelit.

56:06
    Poslední čtyři minuty hry se právě začaly odpočítávat a zatím to nevypadá, že by Tampa měla soupeře nějak trápit.

55:37
    Foote místo střely volil přihrávku spoluhráči před sebou, ten ale ani nedokázal vypálit a už byl odzbrojen.

55:03
    Kučerov potáhl kotouč podél pravého mantinelu do útočného pásma a následně ho servíroval Stammkosovi k levé tyči. Bylo to ale nepřesné.
    52:44 Noah Cates N. - 2:3

52:44
    Philadelphia právě vstřelila branku! Hosté otočili utkání ve svůj prospěch! NOAH CATES si našel kotouč v mezikruží. Byl zády k brance, ale dokázal se s ním rychle otočit a následně vypálit, a jeho střela byla parádní. Flyers tak již vedou 3:2.

52:34
    Střela hostů šla mimo branku. Ti ale v útočném pásmu zůstávají i nadále.

51:53
    V obranném pásmu dlouho zůstávala i Tampa, která nemohla najít cestu k rychlému přechodu do útoku.

51:23
    Flyers se poměrně dlouho nemohli dostat ze svého obranného pásma, přestože drželi kotouč na svých hokejkách.

50:50
    Po zákroku brankáře Tampy, který kotouč přikryl, následuje další komerční brejk,

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 22. Stamkos (Naměstnikov, Kučerov), 25. Stamkos (Kučerov, Hedman) – 31. Laughton (Zamula, Frost), 42. J. van Riemsdyk (Hayes, DeAngelo), 53. Cates N.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman (A), Sergačjov, Foote, Cole, Perbix – Hagel, Point, Kučerov – Killorn (A), Stamkos (C), Paul – Perry, Colton, Naměstnikov – Maroon, Bellemare, Koepke.
    Trenér: Jon Cooper

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Zamula, Seeler – Konecny, Hayes, Laughton (A) – Allison, Cates N., Farabee – Laczynski, Frost, J. van Riemsdyk – Cates J., MacEwen, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Luxmore, Kozari – McNamara, Murray

Diváci: 19 092