New Jersey – Anaheim 4:2 (kon.) | Ottawa – Boston 7:5 (kon.) | Columbus – Vancouver 4:3 (po pr.)
Tampa – Philadelphia 2:3 (kon.) | NY Islanders – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 3:2 (kon.)
Edmonton – Buffalo 2:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:4 (0:1 po s.n.)

3. Nazem Kadri (CGY) – 0+1 (05:51:04)

Hra Vegas se od druhé třetiny úplně rozpadla, domácí dominovali a zaslouženě vyhrávají tento zápas. Vegas prohospodařilo dvoubrankové vedení, naopak domácí předvedli dobrý comeback. Nutno poznamenat, že to měli snadnější díky častým vyloučením hostů.

58:14
    Vegas v šesti.

57:42
    Další buly před brankou Vegas. Domácí hrají přesně tak, jak potřebují.

57:20
    Vegas prohrává o jednu branku, ale nemůže se dostat do útočného pásma.

57:09
    Logan Thompson kryje puk po chybě spoluhráčů. Komerční přestávka.

56:24
    Jonathan Huberdeau pálil nad branku z velmi dobré střelecké pozice.

56:04
    Domácí jsou blízko výhře v tomto zápase, Vegas prohospodařilo dvoubrankové vedení.
    55:31 Mikael BACKLUND - 3:2

55:31
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Naprosto zaslouženě jdou domácí do vedení, Vegas nedokázalo puk vyhodit. Alex Pietrangelo byl u puku později, a tak mohl snadno zakončovat MIKAEL BACKLUND. Asistence: Blake Coleman a MacKenzie Weegar.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Stav je aktuálně vyrovnaný, ale převahu mají domácí.

54:02
    Tyler Toffoli měl na hokejce vedoucí branku, ale brankář Vegas senzačně zasáhl rukavicí.

53:35
    Ofsajd Vegas, vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:21
    Nicolas Roy rychle po otočce čelem k brance vypálil, jeho pokus v pohodě kryje brankář.

53:13

52:37
    Reilly Smith vyslal tvrdou ránu, ale jeho pokus zastavila tyč.

52:00
    Domácí hokejisté se v pohodě brání přesilovce soupeře. Vegas se vůbec nemůže dostat do do útočného pásma.

51:29
    Mikael Backlund se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale brankář Vegas si dokázal poradit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. E. Lindholm (Huberdeau, Kadri), 34. Toffoli (R. Andersson, Huberdeau), 56. Backlund (Coleman, Weegar) – 4. W. Carrier (Whitecloud, N. Roy), 16. Howden (McNabb, Ma. Stone)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Zadorov, Mi. Stone – Huberdeau (A), E. Lindholm, Toffoli – Dubé, Kadri, Mangiapane – Coleman, Backlund (A), Lewis – Lucic, Rooney, B. Ritchie.
    Trenér: Darryl Sutter

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Re. Smith (A), Eichel, Kessel – Howden, Stephenson, Ma. Stone (C) – Cotter, W. Karlsson, Marchessault – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Schlenker, Anderson – Apperson, Mills

Diváci: 16 944