Mladá Boleslav – Prostějov 4:0 (kon.) | Velvary – Ostrava 0:2 (kon.) | Hlučín – Plzeň 3:2 (kon.)
Domažlice – Sparta 1:6 (kon.) | Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Chlumec n/C – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Zápy – Olomouc 1:3 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Slavia 0:4 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:2 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Středa 19.10.2022, 15:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • MOL Cup • 3. kolo

Dnešní utkání sledovalo 605 diváků. (16:56:37)

90+4
    Konec zápasu. Táborsko se dostalo po hodině hry do vedení, jenže v samotném závěru Brňané otočili na 2:1 a postupují. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90+4
    Brno právě vstřelilo branku! Brněnským hrdinou je MICHAL ŠEVČÍK! Dostal balon na střed a poslal levačkou pěknou utaženou střelu po zemi přesně k tyči, na kterou Zadražil nedosáhl. Brno vede v Táboře 2:1 a do konce druhého poločasu zbývají sekundy.

90+2
    Hrabinově křižné střele chyběly ke gólu jen centimetry.

90+1
    Skákavý míč získal Alli a napálil ještě balon do Zadražila.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

88
    Brno právě vstřelilo branku! WALE MUSA ALLI se uvolnil na pravé straně a poslal míč před branku, kde došlo k teči do Zadražilovy branky. Zbrojovka srovnává v závěru druhé půle na 1:1.

87
    Fouskovu standardku tečoval hlavou jeden z jeho spoluhráčů, míč opět mimo.

86
    Hosté se dostali po kombinacích až do vápna, kde si našel centr zleva Šural. Jeho hlavička šla těsně mimo. Velká šance pro Zbrojovku!

85
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Kosek, přichází Varačka.

84
    Střela hostů z dálky mířila mimo.

80
    Hlavica zfauloval Provazníka a hosté musí zpět.

78
    ze hřiště odchází Ledecký, přichází Svatek.

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Divíšek, přichází Granečný.

77
    Střelec branky Ledecký potřebuje ošetření.

75
    Táborsko je ve vzduchu silné a odvrací všechny míče mířící do šestnáctky.

74
    Rogožan se dostal k nebezpečné hlavičce, po které zahrávali hosté roh. Domácí obrana si s ním opět poradila.