Mladá Boleslav – Prostějov 4:0 (kon.) | Velvary – Ostrava 0:2 (kon.) | Hlučín – Plzeň 3:2 (kon.)
Domažlice – Sparta 1:6 (kon.) | Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Chlumec n/C – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Zápy – Olomouc 1:3 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Slavia 0:4 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (1:1)
FK Třinec
Středa 19.10.2022, 17:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • MOL Cup • 3. kolo

Dvěma pěknými góly Ladislava Mužíka otočili fotbalisté Bohemians nepříznivý vývoj zápasu s druholigovým Třincem, který poslal do vedení již ve 4. minutě hlavou po rohu Martin Samiec.
    Zatímco v prvním poločase klokani zahodili několik obrovských šancí, po přestávce si až na Mužíkovu parádní ránu do šibenice nic dalšího nevypracovali. Třinec po zranění Kateřiňáka dohrával v oslabení a v útoku byl na rozdíl od svižného nástupu do zápasu ve druhé půli úplně bezzubý.
    Bohemians po šesti domácích ligových zápasech bez vítězství potěšili své nejvěrnější první soutěžní výhrou v sezóně a mohou se těšit na osmifinálový los. (19:24:17)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:14.

90+3

90+3
    Květ s Beranem dostali pod tlak Habustu, který musel zakopnout míč do ochozů.

90+2
    Nakopávaný přímák však směřuje jen do rukavic Bačkovského. Domácí hrají na jistotu a nezkusí využít dočasně prázdné brány na druhé straně.

90+1
    Teď nezbývá hostům než hrát vabank a do vápna míří přes celé hřiště i brankář Kerl.

90+1
    Žlutá karta pro Bohemians Praha 1905. Přímo před třineckou lavičkou srazil Hýbla Erik Prekop.

90
    Rozhodčí nastavuje druhý poločas o 3 minuty.

89
    Žlutá karta pro Bohemians Praha 1905. Roman Květ při střeleckém pokusu promáchl míč a trefil bolestivě do stehna protihráče.

87
    Po ošetření odklulhal ze hřiště Kateřiňák. Potíž je v tom, že Třinec již svá střídání (až do případného prodloužení) vyčerpal a hosty tak čeká hra v oslabení.

85
    Útočný faul je pískán Prekopovi, který trefil třineckého Hýbla do břicha.

84
    Bořit šlo třineckým fotbalistům mnohem lépe, než když nyní mají za nepříznivého stavu hru tvořit. Jejich útočná produkce je ve druhém poločase na nule ve všech ukazatelích.

82
    Podruhé v rychlém sledu napadá třinecký Kania nedovoleným způsobem.

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Hála, přichází Kovařík.

80
    Třinečtí se poprvé po přestávce dostali k souvislejší kombinaci, jenže do klokaního šiku nepronikli a přihrávka do špeku utíká Hýblovi za čáru.

77
    Dnešní utkání sleduje 1212 diváků.

76
    Domácí hrají se soupeřem v poklidu bago. Machuča se omezil po dvou minutách nepřetržitého držení míče na odkop přes půl hřiště.

74
    Květův přímý kop z 23 metrů letí přes zeď přímo doprostřed brány, kde Kerlovi stačilo nastavit náruč.