Florida – Philadelphia 4:3 (kon.) | Colorado – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Seattle – St. Louis 3:4 (po pr.)
Colorado Avalanche
3:4 (0:2, 3:1, 0:0 - 0:1)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 20.10.2022, 02:00 • Ball Arena, Denver • NHL

46:32
    Zajímavá situace. Manson a Dubois se při dojíždění kotouče navzájem drželi a rozhodčí posílá oba hokejisty na trestnou lavici.

37:50
    Appleton se provinil sekáním a hodně oslabí do následujících dvou minut svůj tým. Podaří se Coloradu vyrovnat?

23:55
    Manson smolně podrazil svého soupeře a putuje na trestnou lavici. Využijí Jets i druhou přesilovou hru v zápase?

12:57
    Přichází souběžné vyloučení. Kaut se dostal do potyčky s Perfettim a oba dostávají trest na dvě minuty.

05:23
    Winnipeg si zahraje první přesilovou hru utkání. Za podrážení je vyloučen na dvě minuty Girard.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 23. Rantanen (MacKinnon, D. Toews), 37. Rantanen (Byram, Ničuškin), 39. Ničuškin (Rantanen, Makar) – 7. Gagner (Lowry, Perfetti), 14. Pionk (Appleton, Morrissey), 30. Perfetti (Wheeler, Dubois), 61. Pionk (Appleton)

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Makar, D. Toews, Manson, Byram, E. Johnson, Girard – Ničuškin, MacKinnon (A), Lehkonen – Rantanen (A), Newhook, Rodrigues – O'Connor, Compher, Cogliano – Kaut, Megna, Blidh.
    Trenér: Jared Bednar

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Pionk, Morrissey (A), Schmidt, Dillon, DeMelo, Samberg – Jonsson Fjällby, Scheifele (A), Connor – Wheeler, Dubois, Perfetti – Appleton, Lowry (A), M. Barron – Gagner, D. Gustafsson, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Lambert, Hebert – Berg, O´Quinn

Diváci: 18 062