Florida – Philadelphia 4:3 (kon.) | Colorado – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Seattle – St. Louis 3:4 (po pr.)

3. Ryan Donato (SEA) – 1+0 (06:59:14)

St. Louis Blues ve druhé třetině přišlo o dvoubrankové vedení, ale nakonec získává dva body z tohoto zápasu. Blues byli šťastnější a berou dva body. Seattle má jeden.

62:10 Justin FAULK - 3:4

62:10
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje. Za brankou vybojoval puk Robert Thomas. Pak jej získal Vladimir Tarasenko, který našel JUSTINA FAULKA. Jeho zakončení bylo nechytatelné. Asistence: Vladimir Tarasenko a Robert Thomas.

61:50
    Jordan Binnington kryje dobrou ránu soupeře, před brankou byl na dorážku připravený Justin Schultz, ale zakončit nedokázal.

60:53
    Domácí rozehrávají od své branky. Alexander Wennberg pokračoval následně v akci

60:40
    Matthew Beniers se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná obráncem.

60:01
    Začalo prodloužení, úvodní buly pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak tento zápas půjde do prodloužení. Za malý moment budeme pokračovat.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, podle všeho tento duel půjde do prodloužení.

58:19
    Nyní se vyloženě čeká na to, zda některý z hráčů udělá chybu a daruje soupeři velkou šanci.

57:47
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Seattlu.

57:08
    Blues měli velkou šanci, ale zakončení nebylo nejpřesnější.

56:43
    Martin Jones musel nyní zasahovat proti střele soupeře, domácí následně vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.

55:40
    Jordan Kyrou se po rychlé akci dostal do zakončení, ale jeho pokus končí ve výstroji brankáře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Borgen (Wennberg, Bjorkstrand), 31. Donato (B. Tanev, Wright), 39. Larsson (Wennberg, Bjorkstrand) – 8. Kyrou (Parayko, Leddy), 12. B. Schenn (Tarasenko, Thomas), 13. Faulk (B. Schenn, Tarasenko), 63. Faulk (Tarasenko, Thomas)

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, Larsson (A), Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – Schwartz, Beniers, Eberle (A) – McCann, Gourde, Kuhlman – Donato, Wright, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Leddy, Parayko (A), Krug, Faulk, Mikkola, Bortuzzo – Saad, O'Reilly (C), Kyrou – Bučněvič, Thomas, Tarasenko (A) – Neighbours, B. Schenn, Barbašev – Toropčenko, Acciari, N. Walker.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Hanson, MacDougall – Gawryletz, Murchison

Diváci: 17 151