Hvězda Praha – Sparta 5:2 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:2 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Přerov – Olomouc 2:3 (po pr.) | Plzeň – Slavia 3:0 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Poruba – Zlín 3:2 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vítkovice 1:2 (1:2 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 22.10.2022, 12:00 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Tímto se s Vámi loučím a brzy na počtenou! (14:06:52)

V poslední třetině jsme viděli hned dva góly na straně Pardubic a jeden na straně Motoru. I přes odvolání brankáře se domácím nepodařilo udržet v útočném pásmu a prohráli tak 1:2.

59:26
    Domácím se nedaří zůstat v útočném pásmu

58:56
    Domácí odvolali brankáře

58:56
    Oddechový čas pro tým Motor České Budějovice.

58:16
    Necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny se útočníkovi Motoru nepodařilo rozehrát a vhazuje se před Schacherlem

57:54
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice.

56:40
    Domácí se snaží hned vyrovnat a drží hráče Pardubic v obranném pásmu

55:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po vybojovaném puku v roku zkusil vystřelit ŠIMON BARTOŇ z velkého úhlu, ale domácímu gólmanovi kotouč propadl a Pardubice tak vedou 2:1

47:22
    Adam Gřegořek zkusil překvapit tvrdou střelou od modré pardubického gólmana, ale ten kotouč chytil do lapačky

45:57
    Tempo hry se na obou stranách zvedlo

43:38
    Netrvalo dlouho a Pardubice dorovnávají. Branku hostů vstřelil TADEÁŠ PRAŽAN

42:15
    České Budějovice právě vstřelily branku! Tvrdá střela Jakuba Šímy se odrazila od betonů Tuláčka a samotný ALAN ŠIMON před bránou dorazil puk do prázdné branky.

40:01

Ve druhé třetině bylo na obou stranách o něco více šancí než předešlou třetinu. Utkání je zatím velice vyrovnané. Dynamo bude hrát ještě necelou minutu přesilovku. Kdo bude vítězem dnešního zápasu rozhodne až třetí třetina. Závěrečná třetina začne přibližně ve 13:32.

34:00
    Do zatím největší šance domácích se dostal Štěpán Hoch, který ujel bránících hráčům. Střela končí za bránou

29:53
    Do další útočné akce se dostal hráč Dynama, ale jeho spoluhráč přejel přes modrou čáru o něco dříve

24:10
    Kučera střílel z mezikruží, ale Schacherl kotouč moc dobře viděl a končí v jeho lapačce

Utkání sleduje 72 diváků

V úvodní dvacetiminutovce jsme viděli několik šancí, kde se útočníci na obou stranách snažili dostat přes bránící hráče, ale marně. Třetina nám nabídla jednu přesilovku na straně Dynama, ale nedokázali ji využít a domácí je k moc šancím nepustili. Pilař unikl do přečíslení dva na jednoho, kde před bránou viděl prázdného Lempacha, ale kotouč skončil za bránou. Druhá třetina začne přibližně ve 12:44

14:45
    Pardubický útočník zazmatkoval a vyhodil kotouč přes všechny čáry, vhazuje se před Tuláčkem

10:00
    V první polovině první třetiny se ani jeden tým k moc šancím nedostal.

08:25
    Lempach se snažil dostat do útočného pásma, ale dříve než on přejel přes modrou čáru jeho spoluhráč, tomu se nepodařilo zabrzdit

06:57
    Blažek střílel od modré čáry, ale trefil obránce Dynama

05:50
    Drančák nahazoval puk do útocněho pásma, ale Lukeš ho nestihl dobruslit. Vhazuje se před Schacherlem

00:01

Oba celky jsou na ledě, čeká se na vhození úvodní buly.

Trenér: Milan Dančišin

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš)- Řehořek, Křečan, Úlehla, Švec, Vápeník, Oliva- Koudelka, Joska, Turena, Pražan, Pilař, Korec, Lempach, Kučera, Kantor, Bartoň, Drahoš
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Vokoun- Jindra, Augusta.

Krásné sobotní poledne všem fanouškům hokeje! Dnes máme na programu 10. kolo Extraligy dorostu, kde se proti sobě utká celek českobudějovického Motoru a pardubického Dynama.Týmy proti sobě v letošní sezóně už jednou nastoupili a výhru slavili po vyrovnaném zápase hráči Dynama. Podaří se českobudějovickým dorostencům skóre vyrovnat a vyzrát na hráče Pardubic?

HC Motor České Budějovice
    Celek Motoru, je po devíti zápasech na 5. místě s 11 body. Mezi nejproduktivnější hráče týmu patří Matyáš Humeník (7+9), Vojtěch Aulický (8+6) a Samuel Drančák (4+8). V posledním zápase padli dorostenci s jihlavskou Duklou, kde jim k výhře chyběl jediný gól.

Stejně jako tým Budějovic, i Pardubice mají 11 bodů, s tím rozdílem, že Dynamu chybí jeden zápas. Určitě by si hráči Motoru měli dát pozor na Davida Krčála (3+7), Štěpána Lempacha (5+3) a Šimona Bartoně (3+4). Pardubice odehráli svůj doposud poslední zápas ještě před reprezentační pauzou, a to také s Jihlavou, nad kterou vyhráli 7:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.