Olomouc – Zlín 2:1 (kon.) | Pardubice – Brno 1:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 2:0 (kon.)
Plzeň – Ostrava 3:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (0:1)
FC Zlín
Sobota 22.10.2022, 16:00 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:LIGA • 13. kolo

Olomoučtí fotbalisté si připisují tři body do tabulky, ačkoli se jejich vítězství nerodilo vůbec lehce. Po poločase prohrávala Sigma o jednu branku. Po změně stran ale s pomocí soupeřovy vlastní branky srovnala krok a v 82. minutě rozhodla brankou Beneše. (17:55:42)

90+6

90+5
    Hosté měli rohový kop, kdy do šestnáctky doběhl i Rakovan. Sigma ale získala míč a šla dopředu. Nakonec zkusil Chvátal vypálit z nějakých 40 metrů. Branku soupeře minul.
    90+4. Svůj tým v nastavení podržel Trefil, když vychytal ránu Hrubého

90+4
    Nádherný fotbalový moment. Hrubý vypálil z dvaceti metrů a Trefil se vytáhl s krásným zákrokem.

90+4
    Hosté jsou v plném počtu na polovině Sigmy, kde se snaží o kombinaci.

90+3
    Do konce zbývají zhruba dvě minuty a domácí se snaží držet míč na polovině Zlína.

90+2
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Jiří Sláma.

90+2
    Olomoučtí se mohou na chvíli uklidnit. Centr z pravé strany skončil v zámezí, takže bude rozehrávat Trefil.

90+1
    Hosté jsou nebezpeční, domácí se jen brání. Střelecký pokus Didiby zblokoval nejspíše Beneš.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Olomoučtí kombinovali u šestnáctky soupeře, ovšem celá akce skončila faulem Breiteho. Zlín bude rozehrávat.

89
    ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Pavel Zifčák.

88
    Chytil se protáhl kolem obránce soupeře a následně vybojoval rohový kop.

87
    Vukadinović se dostal k míči a dostal se i ke střele. Poté, co jej o míč neobral Beneš, zkusil zlínský hráč napálit míč, ovšem branku Trefila přestřelil.