Olomouc – Zlín 2:1 (kon.) | Pardubice – Brno 1:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 2:0 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Karel Pojezdný se vydal na útočný výlet, Erik Jirka měl posléze hodně prostoru na pravé straně, v pravý čas následně našel na druhé vlně JHONA MOSQUERU, který to měl již snadné. Viktoria Plzeň má zpět dvoubrankový náskok.
    61. Ladislav ALMÁSI - 2:1

61
    Baník právě vstřelil branku!
    Hosté zřejmě zaslouženě střílí kontaktní branku. Frydrych z pravé strany skvěle oslovil na malém vápně Daneial Smékala, tomu první dotyk s balonem nevyšel dle představ, avšak míč následně procpal do branky LADISLAV ALMÁSI.
    20. Jan KLIMENT - 2:0

20
    Ve dvacáté minutě jde Viktoria do dvoubrankového vedení. Pavel Bucha našel na pravé straně Milana Havla, který přízemním centrem oslovil u druhé tyče JANA KLIMENTA, který měl před sebou záhy jen prázdnou bránu.
    8. Lukáš KALVACH - 1:0

8
    Viktoria Plzeň jde v osmé minutě do vedení. Mosquera ve středu pole vybojoval balon, Kliment následně našel v pokutovém území Tomáše Chorého, kterého sice skvěle vychytal Laštůvka, avšak následně měl volnou cestu ke gólu LUKÁŠ KALVACH.

Jakub Štěrba

Branky: 8. Kalvach, 20. Kliment (Chorý), 78. Mosquera (Jirka) – 61. Almási (Smékal)

Karty:   71. Chorý (PLZ), 79. Mosquera (PLZ) – 71. Laštůvka (OVA), 76. Boula (OVA), 90+2. Frydrych (OVA)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:16. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:9.
    FC Viktoria Plzeň: Staněk – M. Havel, Pernica, Hejda (C), Jemelka – Bucha, Vlkanova (71. Holík), Kalvach, Mosquera (81. Pilař) – Kliment (30. Jirka), Chorý.
    Náhradníci: Jedlička, Tvrdoň – Mo. Tijani, Čermák, Dedič, Bassey, Ndiaye.

Trenér: Michal Bílek.

FC Baník Ostrava: Laštůvka (C) – J. Juroška (46. Smékal), Frydrych, Pojezný, Fleišman – Boula (84. Mu. Tijani) – Ndefe, Kuzmanović, Tetour (65. Mišković), Plavšić – Almási (71. Ji. Klíma).
    Náhradníci: M. Hrubý, Letáček – Sanneh, Buchta, Jaroň, Šehić, Měkota.