Č. Budějovice – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Slovácko – Teplice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 4:3 (kon.)
Slavia – Sparta 4:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:1 (0:1)
FK Teplice
Neděle 23.10.2022, 16:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • FORTUNA:LIGA • 13. kolo

Slovácko si připsalo důležité tři body za vítězství 2:1. Modrobílím se povedlo otočit nepříznivý stav z první půle. Teplice byly celou druhou půli pod drtivým tlakem, moc nevystupovaly z obranné linie, to se Severočechům stalo osudným. Svěřenci trenéra Svědíka si ve druhém poločase vytvořili hodně šancí, ale ne a ne tam padnout gól. Nakonec pět minut před koncem vyrovnal Vecheta a v páté minutě nastavení strhl vítězství na stranu Slovácka Stanislav Hofmann. (18:00:47)

90+6

90+6
    Hosté ještě zahrávali standardní situaci, kterou zakončoval Gning, brankář Nguyen jeho pokus chytá.

90+5
    Jan Kalabiška viděl žlutou kartu.

90+5
    Žlutá kartu vidí ještě Veliče Šumulikoski, který vyběhl mimo stanovenou zónu.

90+4
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko otáčí zápas ve čtvrté minutě nastavení! Havlík našel v pokutovém území zapomenutého STANISLAVA HOFMANNA, který pacírkou na zadní tyč překonává Grigara.

90+3
    Střídání v týmu FK Teplice:
    ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Jakub Křišťan.

90+3
    Tomáš Grigar dostal žlutou kartu za nesportovní chování.
    90+2. Grigar neudržel centr, Trávník pálil nad

90+2
    Po centru zleva brankář Grigar neudržel míč, Vecheta si dělal prostor pro střelu, nakonec balon posunul Trávníkovi, který ale zařízení netrefil.

90+1
    Teplice jsou v těžkém tlaku. Trávník centroval z rohu, balon proletěl pokutovým územím, Gning balon odkopl.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
    90. Holzerova hlavička zaplachtila jen těsně vedle levé tyče

90
    Po centru Havlíka hlavičkoval Holzer, balon šel těsně vedle levé tyče.

89
    Tomič poslal další centr do vápna, Mihalík si dělal místo pro zakončení, nakonec balon proletěl podél vápna.

88
    Domácí diváci si přejí další branku v teplické síti, dočkají se?

87
    Tomáš Kučera viděl žlutou kartu za faul u postranní čáry.
    85. Filip VECHETA - 1:1

85
    Tak přece jen existuje spravedlnost. Michal Kadlec zleva našel na zadní tyči FILIPA VECHETU, který našel skulinku mezi přesouvajícím se Grigarem a tyčí a vyrovnává stav na 1:1.