Chrudim – Olomouc B 0:0 (kon.) | Vyškov – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Dukla Praha 5:0 (kon.)
Líšeň – Prostějov 2:3 (kon.)
MFK Vyškov
1:1 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 22.10.2022, 10:15 • Drnovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 6:1. (12:13:35)

Utkání je u konce! Dnešní duel končí spravedlivou dělbou bodů, oba góly nabídla už první půle.

Ve druhém poločase zahrozil nejprve Kanakimana, který zblízka nepřekonal Vágnera a následně na druhé straně hrozil Solomon. Další šance měl i hostující kapitán Suchan, ale ani v jedné příležitosti netrefil branku. Domácí posledních zhruba patnáct minut hráli po vyloučení Onijeho přesilovku, největší šanci rozhodnout měl Srubek, ale hlavou zblízka netrefil branku.

90+4

90+4
    Srubek zpracoval těžký vysoký míč a hned chtěl dávat kolmici na Kanakimanu, ten jeho myšlenku nepochopil.

90+3
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Antonín Svoboda, přichází Adam Toula.

90+2
    Právě Klesa svým centrem na zadní tyč hledal nabíhajícího Matyse, ten se dostal k hlavičce, ale poslal ji vedle branky.

90+1
    Klesa faulován kousek za vápnem a domácí získávají jednu z posledních možností na ohrožení branky.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Lacík se od poloviny hřiště prodral postupně přes čtyři soupeře až do vápna, jenže po zasekávačce napálil jen obránce Vlašimi.

89
    Srubek měl na hlavě vítězný gól! Po rychlém autu Jambora centroval zprava Ilko a právě Srubek hlavičkoval směr poloodkrytá branka, ale nakonec o něco nad!

88
    Centr z rohového kopu tentokrát velmi dobře směřoval na zadní tyč, Matyáš Vágner stihl vyboxovat.

88
    Ve vápně ještě zůstal ležet hostující Petr Heppner a vyžádal si ošetření, ale ve hře bude moci pokračovat.

88
    ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Daniel Langhamer.

86
    Lahodný nedostal ideální míč do vápna, přesto stihl odcentrovat a vybojoval roh.

85
    Minuty rychle ubíhají a nepřenosti i vinou únavy obou týmů přibývají. Domácí rozjíždějí další útok přes brankáře Kinského.

83
    Střídající Nedžad Zinhasović dostal míč po pravé straně vpřed, Klesa se však dobře vrátil a čistě skluzem odehrál do autu.

82
    Z dalšího tlaku domácí nic nevytěžili, naopak jejich faul ve středu hřiště dává možnost rozehrát domácím.

81
    ze hřiště odchází John Solomon, přichází Filip Horský,
    ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Nedžad Zinhasović.

80
    Sám Klesa se ujal rozehrávky přímáku, ale trefil jen zeď a i jeho opětovná střela vytloukla bloky soupeře.