Florida – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 4:3 (po pr.) | Colorado – Seattle 2:3 (kon.)
Boston – Minnesota 4:3 (po pr.) | New Jersey – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:2 (kon.)

62:08
    Tampa právě vstřelila branku! BRAYDEN POINT se před bránou pomazlil po přihrávce Stevena Stamkose z pravého křídla s pukem, aby ho vzápětí střelou zápěstím poslal mezi pravou rukou a betonem Sergeje Bobrovského do levého horního rohu brány a rozhodl o výhře Lightning 3:2! Asistence: Steven Stamkos a Corey Perry.

60:39
    Matthew Tkachuk byl vyloučen na dvě minuty za sekání, ale ještě dostal dvě minuty za hrubost. Victor Hedman dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra Tampy Bay.
    60:39 Nikita Kučerov byl faulován během samostatného úniku

60:39
    Nikita Kučerov se řítil na ose útočného pásma sám na bránu, u levé tyče ho ale vychytal Sergej Bobrovskij! Ruský útočník Tampy byl faulován!
    57:26 Sam Reinhart těsně minul po přečíslení pravý horní roh

57:26
    Aleksander Barkov a Sam Reinhart jeli dva na jednoho, jenže druhý jmenovaný muž střelou z pravého kruhu bránu přestřelil! Málem 3:2!

49:35
    Panthers ihned po gólu znovu faulují. Tentokrát dostal dvě minuty za podrážení obránce Radko Gudas.
    49:29 Brayden POINT - 2:2

49:29
    Tampa právě vstřelila branku! BRAYDEN POINT dobře clonil před bránou a nahození Nikity Kučerova od modré čáry sklepl ze vzduchu přesně mezi betony Sergeje Bobrovského! Asistence: Nikita Kučerov a Michail Sergačjov.

46:54
    Carter Verhaeghe není v dnešním zápase příliš vidět a navíc nyní dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
    46:41 Sergej Bobrovskij přišel o masku a hra byla přerušena

46:41
    Sergej Bobrovskij byl nepříjemně dohrán u pravé tyče brány a ztratil helmu. Hra byla přerušena a následuje krátká reklamní přestávka. Stav je 2:1.

43:47
    Erik Černák propadl na útočné modré čáře a poté musel faulovat. Jasné dvě minuty za nedovolené bránění.

39:00
    Ross Colton usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilová hra.
    35:37 Rudolfs BALCERS - 2:1

35:37
    Florida právě vstřelila branku! Panthers vyhráli vhazování v levém kruhu a rychle vystřelili, čehož využil RUDOLFS BALCERS, když se před bránou Tampy dostal k odraženému kotouči a bekhendem ho poslal nad ledem k pravé tyči! Asistence: Matthew Tkachuk a Brandon Montour.
    35:05 Nikita Kučerov dohrál Aleksandera Barkova v předklonu

35:05
    Aleksander Barkov byl v útočném pásmu naražen tvrdě na hrazení, protihráč se mu ale sportovně omluvil. Nikita Kučerov ho dohrál v předklonu.

33:24
    Brandon Montour dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Brandon Hagel za nesportovní chování. Hra 4 na 4.
    29:52 Sergej Bobrovskij na poslední chvíli puk odkopl betonem

29:52
    Vladislav Naměstnikov málem skóroval u pravé tyče do prázdné brány, jenže Sergej Bobrovskij puk levým betonem odkopl a poté vyrazil ránu Stevena Stamkose zleva až do ochranné sítě!

28:01
    Matthew Tkachuk se ocitl u hrazení pod tlakem a vyhodil puk přes ochranné sklo. Dvě minuty za zdržování hry a čtvrtá přesilová hra pro hráče Tampy.

27:22
    Andrej Vasilevskij riskantně rozehrál a málem za to byl potrestán, včas se ovšem vrátil do brány a poté ránu z levého kruhu hrudí vyrazil na čáře!

23:32
    Na domácí straně ovšem zbytečně fauloval za bránou Lightning Sam Bennett a dostal trest za podrážení.

23:06
    Brandon Hagel byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Panthers mají třetí přesilovou hru.

21:37
    Rudolfs Balcers vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování krásně bez přípravy po krátké zpětné přihrávce a mířil ke vzdálenější pravé tyči, Andrej Vasilevskij ale puk lapačkou vytáhl mimo bránu!
    15:48 Matthew TKACHUK - 1:1

15:48
    Florida právě vstřelila branku! Nick Paul zlomil v klíčovém okamžiku svou hokejku a MATTHEW TKACHUK toho dokonale využil, když u levé tyče zamířil nad rameno ruského brankáře! Srovnáno. Asistence: Brandon Montour a Gustav Forsling.

13:04
    Patric Hörnqvist zbytečně sekl protihráče ještě předtím, než puk dopadl na led, a dostal dvě minuty. Sekání.
    13:04 Steven STAMKOS - 0:1

13:04
    Tampa právě vstřelila branku! Nikita Kučerov přenesl hru přihrávkou přes osu útočného pásma do levého kruhu, kde vypálil bez přípravy STEVEN STAMKOS a v přesilové hře vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Tampa vede. Asistence: Nikita Kučerov a Victor Hedman.

12:46
    Sam Bennett měl v úvodu zápasu několik šancí, nyní ale dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra Lightning.
    12:05 Aleksander Barkov se nádherně uvolnil a málem skóroval!

12:05
    Aleksander Barkov předvedl v pravém kruhu nádhernou stahovačku mezi nohama, kterou se zbavil Stevena Stamkose, a málem překonal Andreje Vasilevského mezi jeho betony, jenže ruského brankáře zachránil jeden ze spoluhráčů, který puk mířící do sítě zametl pod jeho zadek!
    08:02 Sam Bennett se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci

08:02
    Puk se od hrazení za bránou odrazil k pravé tyči, kde se ocitl ve velké šanci Sam Bennett, Andrej Vasilevskij ho ale vychytal a poté přerušil hru!

07:35
    Anton Lundell zaparkoval před bránou Tampy a Michail Sergačjov ho zezadu srazil krosčekem k ledu. Další přesilová hra pro Panthers. Nejprve reklamní přestávka.

04:51
    Nikita Kučerov zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení. První přesilová hra.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. M. Tkachuk (Montour, Forsling), 36. Balcers (M. Tkachuk, Montour) – 14. Stamkos (Kučerov, Hedman), 50. Point (Kučerov, Sergačjov), 63. Point (Stamkos, Perry)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Kiersted, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Verhaeghe – Balcers, Bennett, M. Tkachuk (A) – White, Lundell, Luostarinen – Hörnqvist (A), Cousins, Lomberg.
    Trenér: Paul Maurice

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman, Perbix, Sergačjov, P. Myers, Cole – Kučerov, Point, Hagel – Naměstnikov, Stamkos (C), Killorn (A) – Perry (A), Paul, Colton – Maroon, Bellemare, Koepke.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Kozari, Rank – Brisebois, Murray

Diváci: 17 531