Florida – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 4:3 (po pr.) | Colorado – Seattle 2:3 (kon.)
Boston – Minnesota 4:3 (po pr.) | New Jersey – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:2 (kon.)

2. Jared McCann (SEA) – 1+1
    3. Valerij Ničuškin (COL) – 0+2 (05:45:14)

Seattle Kraken poněkud překvapivě vyhrávají v Coloradu a porážejí šampiony minulé sezony. Philipp Grubauer a Martin Jones v brance hostů podali dobrý výkon, Pavel Francouz na druhé straně také, ale porážce nezabránil.

59:56
    Ofsajd hostu znamená buly ve středním pásmu a výhra hostujícího klubu je blízko.

59:40
    Zakázané uvolnění proti Seattlu, buly před jeho brankou.

59:26
    Francouz míří na střídačku, domácí v šesti.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry, následně Francouz kryje kotouč. Bude se vhazovat před jeho brankou.

58:48
    Hosét se nikam neženou, oba kluby střídají.

58:30
    Takticky hraje hostující celek velmi dobře.

58:01
    Jordan Eberle připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, Carson Soucy minul branku.

57:40
    Vince Dunn kombinoval v útočném pásmu se spoluhráči, ale prosadit se nedokázal.

57:14
    Přesilovku hraje hostující celek, což mu vynovuje.

57:07
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Evan Rodrigues – 2 min., vysoká hůl.

56:22
    Colorado se dostalo do útočného pásma, Jones si tak tak dokázal poradit se střelou soupeře.

56:07
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

55:47
    Zakázané uvolnění Colorada.

55:33
    Domácí celek se nyní musí bránit tlaku soupeře, více ze hry mají hokejisté Seattlu.

55:10
    Jaden Schwartz a Jordan Eberle si vypracovali dobrou šanci, ale puk končí vedle branky.

54:48
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázali, dobře zapracovala obrana.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Rodrigues (Ničuškin, Byram), 47. Byram (Ničuškin, O'Connor) – 22. Schwartz (Eberle, McCann), 22. McCann (Soucy), 53. Kuhlman (Schwartz, Oleksiak)

Colorado Avalanche: Francouz (Georgijev) – Byram, Makar, Girard, Manson, MacDermid, D. Toews – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Ničuškin, Compher, Kaut – Cogliano, Newhook, Rodrigues – Megna, O'Connor, Hunt.
    Trenér: Jared Bednar

Seattle Kraken: Grubauer (51. Mar. Jones) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – Schwartz, Beniers, Eberle – McCann, Gourde, Kuhlman – Donato, Wright, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Chmielewski, L'Ecuyer – Murray, Gawryletz

Diváci: 18 131