Sokolov – Písek 3:4 (kon.) | Vltavín – Motorlet 1:0 (kon.) | Zbuzany – Přeštice 5:1 (kon.)
Č. Budějovice B – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
2:0 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 22.10.2022, 11:00Česká fotbalová liga (A) • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:58:34)

Je konec, dva body zůstávají na českobudějovickém složišti! Dynamo dnes udeřilo dvakrát, zatímco soupeři ani jednou. Jihočeši se trefili dvakrát z přímých kopů, jednou Sebastien Böhm, podruhé Matěj Mršič. V druhém poločase předvedli Jihočeši velmi dobrý výkon a nedali svému soupeři mnoho šancí. Slavia tak pojede zpět do Karlových Varů bez bodového zisku.

90+4

90+2
    Snad po dobrých patnácti minutách se hosté konečně dostali alespoň k centru před bránu. Ten nebezpečný nebyl a domácí míč odpálili mimo hrací plochu.

90+1
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Mršič, přichází Štěpán Pineau,
    ze hřiště odchází Malecha, přichází David Pravda.

90+1
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Skala, přichází Ondřej Šaláta.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

89
    Ondřej Šaláta už je sice připravený za postranní lajnou, ale Dynamo ještě rozehrávali jeden rohový kop. Zakončení po zemi odvrátila obrana Karlových Varů.

88
    Na straně hostů uvidíme ještě jedno střídání, ale ještě předtím si domácí rozehrají další rohový kop.

87
    Nebudeme si lhát, že Karlovy Vary mají nějaké šance na obrat. Budějovice naprosto kontrolují hru.

86
    S rozehrávkou rohového kopu domácí nespěchali. Přesto ale měli dvě obrovské možnosti! Nejprve vychytal Polanského Vaněček. K odraženému míči se ještě dostal Jan Brabec, jenže jeho pokus zastavil na brankové čáře jeden z hostí!

85
    Jakub Matoušek se snažil prosadit individuálně a už to vypadalo, že se probije k zakončení. Balón mu ovšem na poslední chvíli odskočil od nohy.

84
    Robin Polanský sice měl hodně prostoru na pravé straně, jenže sudí těsně předtím písknul. Velká škoda pro domácí, to by jinak byla jasná gólová možnost.

83
    ze hřiště odchází David Krch, přichází Jiří Kladrubský.

82
    Slavia se v posledních minutách nemůže dostat s míčem ani na útočnou polovinu...

81
    ze hřiště odchází Ludvík Tůma, přichází Kryštof Brož.

81
    Dynamo vybojovalo standardu na levé straně útočné poloviny. Na přetažený centr si nabíhal Böhm, ale v těžké pozici nedokázal vrátit míč před bránu.

80
    A už zde máme jen posledních deset minut do konce základní hrací doby! Určitě se něco málo bude nastavovat, ale žádné závratné nastavení se čekat nedá.