1. FSV Mohuč 05
5:0 (3:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Pátek 21.10.2022, 20:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 11. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:24:41)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:14.

Zápas skončil, Mohuč se raduje z prvního vítězství na domácím hřišti v této sezóně, Kolín porazila vysoko 5:0. Domácí předvedli nejpovedenější první poločas v této sezóně, když Kolínu nasázeli hned tři branky. Nejprve se prosadili z pokutového kopu, který byl nařízen za faul Kiliana na Onisiwa. Penaltu v 11. minutě proměnil Marcus Ingvartsen. Ve 28. minutě fauloval Luca Kilian znovu a po druhé žluté kartě byl vyloučen. Domácí přesilovku velmi rychle využili, už ve 35. minutě zvýšil na 2:0 Dominik Kohr. Třetí branku zápasu pak přidal o pět minut později Anton Stach. Ve druhém poločase pokračovala drtivá převaha Mohuče, která se projevila ještě dvěma góly. Nejprve se trefil krásně z přímého kopu Aaron Martín a v 81. minutě zvýšil na konečných 5:0 Karim Onisiwo. Pro Kolín to mohlo být ještě horší, další dva góly Mohuče totiž odvolal VAR. Ten první kvůli ruce Onisiwa a ten druhý pro ofsajd Burkardta.

90+1

90+1
    Už běží nastavený čas, uvidíme, jestli rozhodčí vůbec něco přidá.

90
    Aaron Martín centroval z levé strany, míč ale před branku Kolína nepustil Soldo.

88
    Denis Huseinbasic si dal míč při svém průniku po pravém křídle příliš daleko od nohy, takže se nedostal ke střele ani k centru.

87
    Benno Schmitz fauloval a může být poměrně rád, že nedostal žlutou kartu.

86
    Domácí aktivita neustává ani po páté brance, z pravé strany letěl před branku Kolína další nebezpečný centr.

84
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen je to 5:0 pro Mohuč! Burkardt byl tentokrát v roli asistenta, do šance vyslal dnes velmi aktivního KARIMA ONISIWA. A ten překonal střelou mezi nohama brankáře Schwäbeho. Asistence: Jonathan Burkardt.

83
    Domácí jsou ale i přes vysoké vedení stále při chuti a touží přidávat další góly.

81
    Druhou šanci střídající už Jonathan Burkardt proměnil, ale Mohuč přesto do vedení 5:0 nejde, protože střelec branky se po centru Barkoka nacházel v těsném ofsajdu.

80
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
    ze hřiště odchází Jonas Hector, přichází Kristian Pedersen,
    ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Denis Huseinbasic.

78
    Po centru Onisiwa hlavičkoval Jonathan Burkardt, jeho zakončení po odrazu od země dokázal Schwäbe chytit.

77
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Anton Stach, přichází Aymen Barkok.

76
    Vítězství posune Mohuč ve vyrovnané tabulce až na třetí příčku. Ostatní týmy ale samozřejmě budou hrát svá utkání až o víkendu.

75
    Florian Kainz předvedl další faul, tentokrát to ale bylo alespoň daleko od branky Kolína.

74
    Domácí se radují ze čtvrté branky! Z přímého kopu se krásnou střelou prosazuje AARON MARTÍN. Brankář Kingsley Schindler se pouze podíval, ani nepředvedl zákrok.

72
    Žlutou kartu dostává za faul na Onisiwa Eric Martel a domácí budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci.

Petr Sumbal

Branky: 11. Ingvartsen (pen.), 35. Kohr, 40. Stach (I Če-song), 74. Martín, 84. Onisiwo (Burkardt)

Karty:   36. Kohr (MAI) – 10. Kilian (KLN), 36. Uth (KLN), 51. Soldo (KLN), 72. Maina (KLN)   28. Kilian (KLN)

1. FSV Mohuč 05: Zentner (C) – Fernandes, Hack (63. Bell), Caci – da Costa (69. Widmer), Stach (77. Barkok), Kohr (46. Fulgini), I Če-song, Martín – Onisiwo, Ingvartsen (63. Burkardt).
    Náhradníci: Dahmen – Barreiro, Bobzien, Tauer.

Trenér: Svensson

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Schmitz, Kilian (C), Hübers, Hector (80. K. Pedersen) – Duda (39. Soldo), Schirí, Martel, Kainz (80. Huseinbasic) – Maina (67. Schindler), Tigges (67. Dietz).
    Náhradníci: T. Horn – Adamjan, Strauch, Uth.

Trenér: Baumgart

Rozhodčí: Jöllenbeck – Wessel, Weickenmeier