Pardubice B – Žižkov 0:2 (kon.) | Hr. Králové B – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Zápy – Velvary 1:2 (kon.)
SK Zápy
1:2 (1:1)
TJ Slovan Velvary
Neděle 23.10.2022, 15:30 • Zápy / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

Máme za sebou utkání, kde nakonec uspěli hosté z Velvar, ale Zápům chyběl kousek od vyrovnání. V 54. minutě poslal do vedení hosty Richter a dokončil tak obrat skóre. Hned ve 59. minutě byli Zápy poprvé od vyrovnání a podruhé sekundy před koncem zápasu. To co se ale stalo, to už je historie, a tak Velvary vezou domů 3 body. Já se s vámi pro dnešek loučím a doufám, že se uvidíme u dalších onlajnů z ČFL. (17:33:49)

90+3

90+2
    Zápy opět byli kousek od vyrovnání! Kdy se snažil Eliáš nahrát do vápna nabíhajícímu Petrlákovi, který ve skluzu netrefil balón o pár centimetrů.

90+2
    Zápy se chystají k poslednímu útoku zápasu.

90
    Nastavují se tři minuty

90
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Vopat, přichází Březina,
    ze hřiště odchází Chábera, přichází Jelínek.

89
    K míči se dostávají po delší době hosté, kde Kavalír fauloval Kotta.

88
    Zápy se dostali k rohovému kopu, po chybě jednoho z hostujících obránců. Roh byl ale hodně přetažený.

85
    Zápy se stále pohybují na útočné polovině a snaží se rozebrát obranu hostů. Zatím se jim to daří, ale nedokážou vystřelit.

83
    Zápy byli doslova a do písmene centimetry od vyrovnání. Matějka se dostal na tělo k brankáři Štefanovi, který nedokázal vzít balón a oba hráči leželi na zemi. Rozhodčí hru přerušil, ale až po písknutí dostal Matějka balón za čáru.

82
    Pardubský se snažil dostat až za obranu Velvarským, ale neúspěšně, kdy ho obral střídající Valenta.

80
    Domácím už moc času nezbývá, ale zatím celkem jednoduše pouští protivníky do akce.

78
    Hostí rozjeli už na své polovině hezkou akci, kde na konci byl střídající Kubeš. Jeho střela byla ale zblokována.

77
    Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Chábera).

74
    ze hřiště odchází Duong, přichází Valenta.

74
    Zápy se dostali do slibné akce, kterou ale zastavil ofsajd.

72
    Velvarští stavěli nový útok, ale zastavil jej kapitán Duben. Podle rozhodčího vše bylo v pořádku.