Angers – Rennes 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Brest 1:3 (kon.) | Remeš – Auxerre 2:1 (kon.)
Toulouse – Štrasburk 2:2 (kon.) | Troyes – Lorient 2:2 (kon.) | Nice – Nantes 1:1 (kon.)
Lille – Monaco 4:3 (kon.)
Lille OSC
4:3 (2:2)
AS Monaco
Neděle 23.10.2022, 20:45 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

A to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji dobrou noc, úspěšný start do nového týdne a příště na počtenou. (22:45:21)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 8:10.

I druhá půle nabídla fanouškům velice pěknou podívanou, hosté se v ní po chybě v domácí rozehrávce ujali poprvé vedení, ovšem to jim příliš dlouho nevydrželo, za deset minut to bylo zase nerozhodně a o dalších deset minut později se Lille vrátilo zpátky do vedení a to už tentokrát nepustilo. Zápas odpovídal postavení týmů v tabulce, fanoušci se opravdu nemohli nudit a ti, kteří na stadion zavítali osobně, určitě nelitují.

90+5

90+4
    Hostům byl odmáván ofsajd, ale opakovaný záznam ukázal, že chybně. Bylo to těsné, ale špatně posouzené, ofsajd to nebyl.

90+3
    Monacu se krátí čas, získává sice míč, ale rozehrávat musí od své brány.

90+2
    Timothy Weah mohl rozhodnout, ale k brankáři naběhl až příliš blízko a svou střelu adresoval jen do vyběhnutého gólmana. Bude to ale další roh pro Lille.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Mohamed Bayo.

89
    Jeden z domácích fotbalistů zkoušel střelu z dálky, ale ta mu vůbec nesedla a míč končí vedle tyče.

88
    Rohový kop pro Lille, jenž tak drží balón daleko od své svatyně.

87
    Po faulu budou rozehrávat domácí, kteří tak mohou šetřit čas.

86
    Na trávníku leží jeden z domácích fotbalistů, hra je přerušena.

84
    Timothy Weah střílel v pokutovém území, ale trefil pouze bránícího protihráče. Nechybělo moc a bylo to poprvé o dva góly.

83
    Vanderson se snažil míč doběhnout před postranní lajnou, ale to se mu nepovedlo a Lille rozehraje roh.

82
    Střídání v týmu AS Monaco FC:
    ze hřiště odchází Krépin Diatta, přichází Ismail Jakobs.

82
    ze hřiště odchází Eliot Matazo, přichází Jean Lucas.

82
    ze hřiště odchází Angel Gomes, přichází Carlos Baleba.

80
    Ofsajd zastavuje na druhé straně i tým Monaca.

Petr Frömel

Branky: 22. Alexsandro (Únás), 39. Cabella, 62. Cabella (David), 71. Bamba (Ang. Gomes) – 34. C. Henrique, 44. Disasi (Ben Yedder), 53. Ben Yedder

Karty:   50. Bamba (LIL) – 21. Matazo (ASM), 58. Badiashile (ASM)

Lille OSC: Chevalier – Djaló, Alexsandro, B. Diakité, Ismaily – Bamba (C), Cabella (89. Bayo), And. Gomes, Ang. Gomes (82. Baleba), Únás (66. Weah) – David.
    Náhradníci: Jardim – Gudmundsson, Martin, Yoro, Zedadka, Žegrova.

Trenér: Paulo Fonseca

AS Monaco: Nübel – Vanderson, Badiashile, Disasi, C. Henrique – Diatta (82. Jakobs), Matazo (82. Jean Lucas), You. Fofana, Golovin – Ben Yedder (C), Embolo (77. Volland).
    Náhradníci: Didillon – Boadu, Maripán, Martins, Minamino, Sarr.

Trenér: Philippe Clement

Rozhodčí: Delajod – Jeanne, Finjean