Bochum – Union Berlín 2:1 (kon.) | Hertha – Schalke 2:1 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (0:0)
FC Schalke 04
Neděle 23.10.2022, 17:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 11. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:35:20)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:14.

Druhá půle už góly přinesla, domácí se nejprve v jejím úvodu ujali vedení, které hájili až do závěru, kdy se hostům povedlo vyrovnat, ale poslední slovo měli opět hráči Herthy, kteří dvě minuty před vypršením základní hrací doby strhli vedení zpět na svoji stranu a tentokrát jej už udrželi. Duelu by remíza slušela víc, ovšem Schalke doplatilo na nevyužité šance i na smůlu, kdy dva jeho góly nebyly uznány.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým Hertha BSC (Jean-Paul Boëtius).

90+6
    Střídání v týmu Hertha BSC:
    ze hřiště odchází Wilfried Kanga, přichází Davie Selke.

90+5
    Agustín Rogel se rozhodl šetřit čas poleháváním na trávníku, na nohy se mu moc nechce.

90+4
    Oliver Christensen byl připraven a letící míč uklidil do rukavic, chystá se poslední střídání na straně Herthy.

90+3
    Žlutá karta pro tým Hertha BSC (Marco Richter).

90+3
    Hosté budou rozehrávat ze své strany, čas se jim ale neúprosně krátí.

90+1
    Nastavuje se ještě dlouhých pět minut.

90+1
    ze hřiště odchází Dodi Lukebakio, přichází Márton Dárdai.

90+1
    Žlutá karta pro tým Hertha BSC (Dodi Lukebakio). Hráč ji inkasuje za zdržování.

90+1
    ze hřiště odchází Stevan Jovetić, přichází Jean-Paul Boëtius.

88
    Hertha právě vstřelila branku!
    Domácí si berou vedení zpátky. WILFRIED KANGA se se štěstím vyhnul ofsajdu, poté se dostal do samostatného úniku a překonal vyběhnutého gólmana přízemní střelou do vzdálenějšího rohu jeho svatyně.

88
    Danny Latza zůstává ležet na trávníku, hra je přerušena.

86
    Žlutá karta pro tým FC Schalke 04 (Sebastian Polter).

85
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali zaslouženého srovnání. FLORENT MOLLET se dostal k odvrácenému balónu a i s pomoci teče před sebou stojícího Rogela dostal míč do bližšího dolního rohu brány, kam domácí gólman skočil už pozdě.