Nové Zámky – Nitra 8:1 (kon.) | Michalovce – Košice 4:1 (kon.) | HC Slovan – Poprad 5:0 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Prešov 6:5 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 5:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
HC Košice
sk Neděle 23.10.2022, 16:30Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

Domáci hokejisti zvíťazili dnes 4:1 a berú všetky tri body. Boli poväčšinu zápasu lepším mužstvom a tak si toto víťazstvo zaslúžili. V tretej tretine sme videli dva góly a oba na domácej strane. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:48:59)

59:50
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je JAKUB SUJA! Suja vybojoval puk v obrannej tretine, potiahol ho a strieľa štvrtý gól domáceho mužstva. Rozhoduje tým tento zápas. Bez asistencie

58:23
    Hostia hrajú bez brankára!

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:57
    Radoslav Tybor si nakorčuloval do útočnej tretiny a vypálil dobrú strelu, ktorou triafa tyč domácej brány!

57:08
    Zabusovs strieľal spoza protihráča, jeho pokus letí mimo bránu Riečického.

56:13
    Škorvánek prikryl puk a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

55:26
    Bartánus si dokorčuloval puk, prihrával na modrú čiaru na Southorna, ale ten puk stratil. Domáci idú do útoku.

54:23
    Košice sa tlačia do útoku, ale domáci sa umne bránia.

53:28
    Obidva celky sú už v plnom počte.

53:11
    Hostia vo veľkej šanci! Najprv strieľal Jääskeläinen a dorážal Campbell, oba pokusy výborný Škorvánek chytá.

52:09
    Hráme 4 na 4 a je viac priesotre na ľade. Uvidíme komu to bude vyhovovať.

51:28
    Vylúčenie v tíme Košíc. Na trestnú lavicu si sadá Ville Leskinen za krošček.

51:28
    Vylúčenie v tíme Michaloviec. Matúš Paločko dostáva 2 minúty za sekanie.

51:05
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

49:57
    Michalovce takmer dali 4 gól. Pavlovs triafa prudkou strelou tyč Riečického brány.