Zlín – Jihlava 1:3 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 1:4 (kon.) | Šumperk – Sokolov 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Prostějov 4:3 (kon.) | Kolín – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 6:2 (kon.)
Slavia – Přerov 0:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:0, 2:0, 0:3 - 1:0)
HC Baník Sokolov
Středa 26.10.2022, 18:00Chance liga • 16. kolo

Utkání, které měl celou dobu pod kontrolou domácí tým končí až v prodloužení! Bod útěchy poputuje do dalekého Sokolova, který ve velikém stylu dokázal ve třetí třetině vyrovnat. (20:23:50)

60:09 Šimon JELÍNEK - 4:3

60:09
    Draci právě vstřelili branku!
    Dva body zůstanou v Šumperku! O tom právě teď rozhodl ŠIMON JELÍNEK, který obešel bránícího hráče a přesně zavěsil. Asistence: Vojtěch Šuhaj.

60:01

Divoká třetí třetina končí! Hosté se do toho obuli a dokázali třikrát skórovat a vyrovnat tak stav utkání. Čeká nás tedy nastavený čas.

60:00
    59:58 Jaromír KVERKA - 3:3

59:58
    Baník právě vstřelil branku!
    Na poslední chvíli se povedlo hostům vyrovnat! Stíhací jízdu ve třetí třetině zakončil stylově JAROMÍR KVERKA, který tečoval pokus Pohla. Asistence: Jan Pohl, Martin Weinhold.

59:45
    Kotouč se nachází v obranném pásmu hostů, Sokolov může založit ještě poslední akci.

59:20
    Sokolovští hráči kombinují v útočném pásmu, Šumperk se zatím úspěšně brání.

59:05
    Pohlův pokus od modré šel mimo tři tyče.

58:53
    Oddechový čas pro tým HC Baník Sokolov.

58:53
    Lackovič přišel o masku a rozhodčí správně přerušil hru.

58:25
    Baník hraje v šesti!

58:10
    Hraje se ve středním pásmu. Sokolov to brzy zřejmě zkusí v šesti.

57:24
    Zadražilův pokus má ve své moci nejsledovanější muž posledních minut Jakub Lackovič.

57:07
    Lackovič má puk v lapačce.

56:45
    Domácí vyhazují puk do středního pásma, Sokolov se ale okamžitě žene zpět do útoku.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Hrachovský, Jelínek), 25. Svoboda (Šuhaj), 28. Jelínek (Šuhaj, Eliáš), 61. Jelínek (Šuhaj) – 54. Pohl (Kverka, Vracovský), 55. Osmík (Zadražil, Weinhold), 60. Kverka (Pohl, Weinhold)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lackovič (Hamalčík) – Hrachovský, Eliáš (A), J. Michálek, Kadeřávek, Kunst, Dudycha – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Svoboda, Šuhaj, Jelínek – Bernat, Kohút, Motloch – Křemen, Horký, Jouza.
    Trenér: Lukáš Majer

HC Baník Sokolov: Cichoň (Michajlov) – Jan Novák, Krutil, Baláž, Pohl, Weinhold, Rulík, Tomek – Vracovský, Kverka (A), Vrhel – Osmík, Zadražil, Tomi – Švec, Rohan (C), Jurčík (A) – Ton, L. Stehlík.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Jakub Valenta, Jan Hucl – Roman Zídek, František Štěpánek